forBET Zakłady Bukmacherskie

Jan Nowacki, podopieczny trenera Mikołaja Jędruszczaka, wziął udział w organizowanych po raz pierwszy w Polsce Turniejach Kinder+Sport Tennis Trophy (ranga OTK Skrzatów) przy współpracy Polskiego Związku Tenisowego z Włoskim Związkiem Tenisowym.

Pierwszy turniej, w którym Janek zajął 3 miejsce, odbył się w Kołobrzegu w dniach 01.-03.07.2018 r. Drugi zaś odbył się w SKF Klubie Tenisowym w Szczawnie Zdroju w dniach 15.-17.07.2018 r.. Janek zajął w nim II miejsce. Wartym podkreślenia jest fakt, że był to pierwszy finał legionisty w turnieju OTK rangi skrzatów.

W dniach 10-14 lipca 2018 roku Janek brał udział w turnieju OTK w Radomiu w kategorii skrzatów. W grze podwójnej w parze z Jakubem Januchowskim (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) Jaś zajął I miejsce. W finale chłopcy pokonali parę rozstawioną z numerem 1 Macieja Zarębskiego i Filipa Kosińskiego 6/4 4/6 10/7. W grze singlowej nasz zawodnik dotarł do półfinału przegrywając z późniejszym finalistą Maciejem Zarębskim (Tenis Pro Piaseczno).

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

LinkedIn

Google+ Legia Tenis

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top