strona archiwalna

Przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego sezonu 2018/2019. Zapisy do sekcji tenisa nabierają tempa, grafiki treningowe wypełniają się coraz szybciej. Jeśli chcecie więc trenować w najlepszej akademii tenisowej, najwyższa pora zapisać się na zajęcia. Nie zwlekajcie, zarezerwujcie miejsce dla siebie i swoich dzieci.

 

Zapisy do sekcji tenisa Legii Warszawa

 

Na polskim rynku istnieje wiele podmiotów prowadzących działalność w zakresie szkolenia tenisowego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wybierając najlepszą z możliwych opcji, czy to dla siebie, czy dla swoich dzieci, powinniśmy kierować się wieloma aspektami. Zarówno sportowymi, jak i organizacyjnymi.

Jesteśmy nie tylko integralną częścią Legii Warszawa, ale także klubem tenisowym wyróżniającym się wysokimi standardami sportowymi oraz organizacyjnymi. Pracujemy na autorskich konspektach treningowych, oferujemy zajęcia w grupach, prowadzimy indywidualne kariery młodych tenisistów - i nie tylko… Czytaj więcej w zakładce: O NAS

Nasza oferta jest różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy szkolenie na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywają się w grupach 2-osobowych, 4-6 osobowych oraz indywidualnie. Wszystkie treningi dopasowane są pod względem wieku i umiejętności uczestniczących w nich osób, a w programie Legia Tennis Schools (dzieci do lat 10) stosujemy różną wielkość kortu i siatki, rodzaj piłek oraz długość rakiet zgodnie z wytycznymi międzynarodowego systemu szkolenia TENNIS 10’s.

Co więcej, na bazie programu szkoleniowego TENNIS 10’s, opracowanego przez Polski Związek Tenisowy i International Tennis Federation, stworzyliśmy własne, autorskie konspekty treningowe, które są podstawą do prowadzenia zajęć dla dzieci poniżej 10 roku życia - w ramach projektu Legia Tennis Schools.

Zajęcia odbywają się siedem dni w tygodniu w dogodnych dla Państwa godzinach i lokalizacjach. Oferujemy treningi w blokach porannych oraz popołudniowych, aby każdy mógł dopasować plany treningowe do swoich codziennych obowiązków. Grafik został zbudowany w sposób intuicyjny, aby dać Państwu możliwość wyboru dnia czy godziny oraz umożliwić zwiększyć ilość treningów w tygodniu.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

 

Aktualnie prowadzimy nabory do poniższych grup treningowych:

 • LEGIA TENNIS SCHOOLS
  - dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia
  - dzieci w wieku od 5 do 10 roku życia
 • AKADEMIA TENISOWA
  - MŁODZIEŻ – młodzież powyżej 10 roku życia
  - DOROŚLI
  - ZAWODNICY

Zachęcamy do kontaktu z biurem sekcji tenisa Legii Warszawa celem ustalenia szczegółów i umówienia pierwszych treningów!

tel.: +48 518 447 518 lub +48 518 499 389
e-mail: akademiatenisowa@legia.pl
lub skorzystaj z formularza kontaktowego

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top