strona archiwalna

Sekcja Tenisa Legii Warszawa rozpoczęła czas systematycznych zajęć i pracy nad pogłębianiem tenisowych umiejętności. Wspólnie prężnie wkroczyliśmy w nowy sezon. Dla wielu z nas początek września był również okresem podejmowania ważnych decyzji. Przykładem jest trener Jędrzej Domaszewicz, który zmienił kierunek swojej kariery trenerskiej.

Jędrzej od ponad roku prowadził treningi i konsultacje z Nikolą Muchą, zawodniczką Legii Warszawa, mieszkającą na co dzień w Rzeszowie. W związku z rozwojem jej kariery tenisowej oraz faktem, iż Nikola wkracza w profesjonalny tryb treningowy, Jędrzej przyjął propozycję długofalowej współpracy. Postanowił przeprowadzić się do Rzeszowa, miejsca zamieszkania tenisistki. Wczorajszym treningiem zapoczątkował pełnowymiarowe prowadzenie jej kariery zawodniczej.

Jędrek nie rozstaje się z Legią Warszawa, cały czas będzie czynnie uczestniczył w życiu sekcji, jednakże w ciągu najbliższego roku nie będzie mógł prowadzić treningów w ramach Akademii Tenisowej na terenie Warszawy. Trzymamy mocno kciuki za jego rozwój. Wierzymy, że osiągnie sukces w roli szkoleniowca.

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top