forBET Zakłady Bukmacherskie

Młody legionista Victor Fletcher ma za sobą bardzo udane występy w turniejach z cyklu Tenis10. Na co dzień trenuje pod okiem Bartłomieja Otłowskiego, z którym szlifuje technikę i poprawia grę na korcie.

7-letni Victor w ubiegłą sobotę wygrał turniej Tenis 10 w kategorii pomarańczowej na kortach klubu Tenes w Jawczycach, wygrywając wszystkie swoje mecze z 8 i 9-latkami, co stanowi bardzo duży sukces.

Jakby tego było mało, następnego dnia, zameldował się na turnieju Mini Peako Open Challenger, który odbywał się w Szczecinie w związku z finałem turnieju głównego. Legionista wygrał wszystkie 6 meczów w swojej grupie. Uległ dopiero w półfinale ze starszą dziewczynką, zajmując tym samym 3 miejsce. Victor otrzymał dyplom oraz medal z rąk samego Prezydenta Szczecina.

Ciekawostką i zachętą do dalszego trenowania jest to, że za 10 lat dostanie dziką kartę do turnieju Pekao Open, odbywającego się co roku w Szczecinie. Gratulujemy Victorowi i trzymamy kciuki za następne udane występy w turniejach tenisowych!