strona archiwalna

Przed nami kolejna edycja najbardziej wyczekiwanego przez zawodników z całej Polski - i nie tylko - obozu tenisowego PROstejov CAMP. Będzie to już 10-ta, jubileuszowa odsłona.

 

obóz tenisowy PROstejov CAMP

 

Z tej okazji czeka już na Was odświeżona i urozmaicona oferta obozu. Największymi niespodziankami przyszłorocznego campu będą dwie nowe pozycje szkoleniowe. 

Jak dobrze wiemy nieodzownym i ważnym elementem w sporcie i w życiu jest psychika oraz dobre nawyki żywieniowe. Chcielibyśmy przybliżyć Wam ten temat i wprowadzić treningi mentalne oraz warsztaty dietetyczne, oparte głównie na świadomym planowaniu żywienia.

Celem treningu mentalnego jest praca nad maksymalnym wykorzystaniem potencjału intelektualnego młodego zawodnika, odkrywanie samego siebie i swoich możliwości, a także szlifowanie dotychczasowych umiejętności i poznawanie nowych. Psychologia sportu i jej zakres stanowi jedną z gałęzi optymalnego rozwoju początkującego, młodego atlety, która dopełnia „koronę” sukcesu.

System treningów będzie oparty na czeskim systemie szkoleniowym, który mieliście okazję poznać na zeszłorocznych obozach. Poranne i popołudniowe bloki tenisowe będą przeplatane blokami treningów mentalnych, motorycznych i warsztatów dietetycznych.

Zapisy już trwają, zgłoszeń na PROstejov CAMP 2019 przybywa, także warto się pospieszyć! Czekamy na Was z niecierpliwością i odliczamy dni do rozpoczęcia jubileuszowej edycji obozu. Do zobaczenia w Prostejovie.

 

PROstejov CAMP 2019 - Prostejov (Czechy) - obóz tenisowy dla dzieci i młodzieży szkolnej

Zapraszamy zawodników klubów sportowych, szkół tenisa, oraz dzieci i młodzież niezrzeszoną na obóz do czeskiej akademii tenisowej. Obóz ma charakter zgrupowania szkoleniowego i przeznaczony jest dla tenisistów wszystkich dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych.

I turnus: 29.06.2019 - 13.07.2019 - (15 dni)
II turnus: 13.07.2019 - 27.07.2019 - (15 dni)
turnus PRO: 29.06.2019 - 27.07.2019 - (29 dni)

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top