strona archiwalna

Dwójka legionistów wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 12. Nasz klub na kortach POZ BRUK Sobota reprezentowali Melania Rybarkiewicz oraz Jan Nowacki.

Turniej był udany zwłaszcza dla prowadzonego przez Marcina Bieńka i Cyrila Kalisa Janka, który może się pochwalić srebrnym medalem Halowych Mistrzostw Polski w deblu. Nasz zawodnik wystąpił w parze z Dawidem Lewandowskim. Janek i Dawid dali się pokonać dopiero w finale, gdzie lepsza okazała się para Jan Downar/ Antoni Wieczorek (6:3, 6:4)!

Dobrze w grze podwójnej spisała się również Mela, która wraz z koleżanką Aleksandrą Mrzygłód dotarła do ćwierćfinału imprezy.

Trochę gorzej legionistom poszło w singlu - tam Janek zakończył występ na pierwszej rundzie turnieju głównego, a Mela przegrała w kwalifikacjach. Trener Kalis uważa jednak, że nasza dwójka zrobiła duży postęp, a z każdym występem legioniści będą nabierać doświadczenia i umiejętności. - Jeśli chodzi o koncepcję, gry widzę wielki postęp - zapewnia.

Brawo legioniści! 

 

Legia Warszawa - sekcja tenisa

 

Legia Warszawa - sekcja tenisa

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top