Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy

 

Trwa XIX Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2018 roku. Wśród nominowanych do nagrody dla Najpopularniejszego Sportowca Roku znalazła się Iga Świątek. W kategorii Sportowa Impreza Roku można natomiast oddawać głosy na turniej Warsaw Sports Group Open 2018.


XIX PLEBISCYT NA NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW WARSZAWY 2018 - ODDAJ GŁOS


NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC ROKU

Wśród nominowanych do tej nagrody znalazła się tenisistka Iga Świątek, której karierę prowadzimy. Miniony rok bez wątpienia należał do Igi, która w singlu wygrała juniorski Wimbledon, a w deblu sięgnęła po zwycięstwo w juniorskim French Open (w parze z Caty McNally) oraz złoty medal Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich (w parze z Kają Juvan). Iga zaczęła właśnie swój pierwszy w pełni seniorski sezon, ciesząc nas swoją grą w Australian Open. Dla tej dziewczyny bez wątpienia warto zarywać noce, do czego zachęcamy Was równie mocno, jak do oddania głosu na 17-letnią zawodniczkę sekcji tenisa Legii Warszawa.


SPORTOWA IMPREZA ROKU

Warsaw Sports Group Open to sztandarowa impreza organizowana przez WSG i środowisko związane z sekcją tenisa Legii Warszawa. W 2018 roku stolica po raz kolejny mogła cieszyć się z tenisowego turnieju dla kobiet. Na kortach Warszawianki nie brakowało emocji. Do półfinałów dotarły dwie polskie zawodniczki - Maja Chwalińska i Katarzyna Kawa. Turniej wygrała Olga Janczuk z Ukrainy, pokonując w finale Argentynkę Victorię Bosio. Możemy Was zapewnić, że zrobimy wszystko, aby z roku na rok ranga WSG Open rosła. Wasz głos również może nam pomóc!


XIX PLEBISCYT NA NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW WARSZAWY 2018 - ODDAJ GŁOS


JAK ZAGŁOSOWAĆ?

* wystarczy wejść na stronę Plebiscytu i oddać głos na swoich faworytów i ulubieńców

* głosowanie będzie trwało w dniach 17 stycznia (od godz. 14:00) - 10 lutego (do godz. 23:59)

* wśród osób, które oddadzą ważny głos, zostaną rozlosowane nagrody

 

Zapraszamy do oddawania głosów i dziękujemy za wsparcie!

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top