Treningi tenisowe, ogólnorozwojowe, a do tego mnóstwo świetnej zabawy i rekreacji - za nami dwa turnusy półkolonii Legia Winter Camp 2019. To był bardzo pracowity, a zarazem radosny czas.

Podstawą naszych obozów stacjonarnych, które odbyły się w czasie ferii, była oczywiście nauka tenisa. Młodzi tenisiści z zapałem wykonywali kolejne ćwiczenia doskonalące ich kondycję, technikę czy rozegranie akcji. Nie zabrakło sparingów oraz wyścigów w zakresie ćwiczeń koordynacyjnych i szybkościowych. Wielką popularnością wśród zawodników cieszyły się rozegrania oko w oko z trenerem, a także zajęcia ogólnorozwojowe.

Pomiędzy treningami tenisowymi też nie można było się nudzić. Zapewniliśmy dzieciom dodatkowe atrakcje - byliśmy między innymi w Fun Parku Digiloo, największym placu zabaw w Warszawie i na basenie, gdzie dzieci wraz z trenerem bawiły się na zjeżdżalniach. Uczestnicy Legia Winter Camp dotarli także na stadion Legii Warszawa, odwiedzając zakamarki niedostępne podczas meczów, takie jak szatnie zespołu, strefę ustawiania wraz ze ścianą mistrzów czy ławki rezerwowe i murawę. Dzięki pani przewodnik nasi adepci mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek związanych z klubem i jego historią.

Nie zabrakło zajęć integracyjnych, wykładu żywieniowego i quizu dietetycznego, a zakończenie pięciodniowych półkolonii świętowaliśmy przy pysznej pizzy w "4 Czwarte". - Po ostatnim treningu na dzieci czekały dyplomy i specjalne upominki z Legia Fan Store. Mam nadzieję, że z młodymi adeptami spotkamy się także na letnich odsłonach naszych obozów! - mówi opiekująca się grupą trenerka Dorota Markowska.

 

 

Legia Winter Camp

 

Legia Winter Camp

 

Legia Winter Camp

 

Legia Winter Camp

 

Legia Winter Camp

 

Legia Winter Camp

 

Legia Winter Camp

 

Legia Winter Camp

 

Legia Winter Camp

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top