Trening mentalny jest integralną częścią przygotowania zawodnika do rywalizacji. Często to właśnie na płaszczyźnie mentalnej rozstrzygnie się, kto zostanie zwycięzcą.

Jako Sekcja Tenisa Legii Warszawa chcemy nie tylko zadbać o szkolenie tenisowe naszych podopiecznych, lecz także wzmocnić ich pewność siebie. Dlatego właśnie już od marca planujemy cykl warsztatów z psychologii sportu, które poprowadzi Jagoda Gręźlikowska. Zapraszamy do zapisów.

 Docelowo warsztaty będą dedykowane dzieciom i rodzicom w formie dwóch osobnych cykli, ale na pierwsze, bezpłatne zajęcia, które odbędą się już 4.03, zapraszamy Was - rodziców. Chcemy pokazać Wam jak będą wyglądały warsztaty i w praktyce zaprezentować, nad czym i w jaki sposób będziemy pracować. Pierwsze zajęcia - tak jak i całe warsztaty - poprowadzi Jagoda Gręźlikowska, absolwentka psychologii klinicznej na USWPS.

 Jak pomóc dziecku radzić sobie z emocjami i stresem? Jak budować u dziecka pewność siebie? Jak pracować nad koncentracją u dziecka? Jak radzić sobie z wygranym i przegranym meczem? Z ankiet jakie od Was otrzymaliśmy wynika, że te pytania najczęściej nurtują rodziców dzieci, które trenują w naszej sekcji i między innymi tymi zagadnieniami zajmiemy się podczas warsztatów.

 Nie zwlekaj i już teraz zapisz się na pierwsze, bezpłatne zajęcia. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!


KIEDY?

Pierwsze zajęcia dla rodziców: 4.03.2019 r.
Cykl warsztatów dla zawodników naszej sekcji: od marca do czerwca 2019 r.


ZAPISY:

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: akademia@legiatenis.com i numerem telefonu: 798 001 228.
Więcej informacji o naszych warsztatach mentalnych: https://www.legiatenis.com/treningi-mentalne


KIM JEST JAGODA GRĘŹLIKOWSKA?

Absolwentka psychologii klinicznej na USWPS, ukończyła roczną szkołę trenerską przygotowującą do pracy z grupami i prowadzenia warsztatów, studentka studiów podyplomowych z psychologii sportu na warszawskim AWF, psycholog sportu w trakcie certyfikacji stale pracujący pod superwizją, uczestnik i prelegent konferencji naukowych. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi, we współpracy z zawodnikami indywidualnymi, a także w prowadzeniu warsztatów o różnej tematyce psychologicznej (sport, biznes, umiejętności społeczne).

 


 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top