forBET Zakłady Bukmacherskie

Trening mentalny jest integralną częścią przygotowania zawodnika do rywalizacji. Często to właśnie na płaszczyźnie mentalnej rozstrzygnie się, kto zostanie zwycięzcą.

Jako Sekcja Tenisa Legii Warszawa chcemy nie tylko zadbać o szkolenie tenisowe naszych podopiecznych, lecz także wzmocnić ich pewność siebie. Dlatego właśnie już od marca planujemy cykl warsztatów z psychologii sportu, które poprowadzi Jagoda Gręźlikowska. Zapraszamy do zapisów.

 Docelowo warsztaty będą dedykowane dzieciom i rodzicom w formie dwóch osobnych cykli, ale na pierwsze, bezpłatne zajęcia, które odbędą się już 4.03, zapraszamy Was - rodziców. Chcemy pokazać Wam jak będą wyglądały warsztaty i w praktyce zaprezentować, nad czym i w jaki sposób będziemy pracować. Pierwsze zajęcia - tak jak i całe warsztaty - poprowadzi Jagoda Gręźlikowska, absolwentka psychologii klinicznej na USWPS.

 Jak pomóc dziecku radzić sobie z emocjami i stresem? Jak budować u dziecka pewność siebie? Jak pracować nad koncentracją u dziecka? Jak radzić sobie z wygranym i przegranym meczem? Z ankiet jakie od Was otrzymaliśmy wynika, że te pytania najczęściej nurtują rodziców dzieci, które trenują w naszej sekcji i między innymi tymi zagadnieniami zajmiemy się podczas warsztatów.

 Nie zwlekaj i już teraz zapisz się na pierwsze, bezpłatne zajęcia. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!


KIEDY?

Pierwsze zajęcia dla rodziców: 4.03.2019 r.
Cykl warsztatów dla zawodników naszej sekcji: od marca do czerwca 2019 r.


ZAPISY:

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: akademia@legiatenis.com i numerem telefonu: 798 001 228.
Więcej informacji o naszych warsztatach mentalnych: https://www.legiatenis.com/treningi-mentalne


KIM JEST JAGODA GRĘŹLIKOWSKA?

Absolwentka psychologii klinicznej na USWPS, ukończyła roczną szkołę trenerską przygotowującą do pracy z grupami i prowadzenia warsztatów, studentka studiów podyplomowych z psychologii sportu na warszawskim AWF, psycholog sportu w trakcie certyfikacji stale pracujący pod superwizją, uczestnik i prelegent konferencji naukowych. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi, we współpracy z zawodnikami indywidualnymi, a także w prowadzeniu warsztatów o różnej tematyce psychologicznej (sport, biznes, umiejętności społeczne).

 


 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top