Miło nam poinformować, że Sekcja Tenisa Legii Warszawa została partnerem VI edycji akcji "Polska - zobacz więcej. Weekend za pół ceny". Jeśli więc jeszcze zastanawiasz się, czy do nas dołączyć, nie zwlekaj dłużej i skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty promocyjnej!

W ramach akcji "Polska - zobacz więcej. Weekend za pół ceny" przygotowaliśmy specjalne zniżki dla osób, które chciałyby sprawdzić swoje umiejętności na korcie lub po prostu rozpocząć przygodę z tenisem.

Mamy dla Was 20 miesięcznych voucherów na treningi grupowe w obniżonych o 50% cenach, w tym 10 voucherów dla dzieci (do lat 10) oraz 10 voucherów dla młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu na obiekcie KS Warszawianka przy ulicy Merliniego 2a.

Sprzedaż voucherów rozpocznie się 28 lutego. Jedna osoba może skorzystać tylko z jednego voucheru. Rezerwacje przyjmujemy w naszym biurze przy ul. Merliniego 2a, a także pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i numerem telefonu: +48 798 001 228.

Oferta promocyjna obowiązywać będzie do wyczerpania limitu voucherów. Nasz cennik można znaleźć tutaj: www.legiatenis.com/cennik-treningow-tenisa

Podmiotem zarządzającym Sekcją Tenisa Legii Warszawa jest Fundacja Warsaw Sports Group. Akcja "Polska - zobacz więcej. Weekend za pół ceny" odbywa się z inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Wszystkie kwestie sporne rozwiązuje organizator akcji. Więcej informacji o "Polska - zobacz więcej. Weekend za pół ceny" można znaleźć na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl/

Regulamin akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top