Paweł Marciszewski w Zarządzie WMZT


Przedstawiciel Sekcji Tenisa Legii Warszawa, Paweł Marciszewski, wszedł w skład zarządu Warszawsko - Mazowieckiego Związku Tenisowego.
- Zdecydowaliśmy się zgłosić naszego kandydata do zarządu, ponieważ rozwijamy się dynamicznie jako klub i chcielibyśmy brać udział we wszelkich inicjatywach, które mają wpływ na polski tenis - mówi prezes Sekcji Tenisa Legii Warszawa, Artur Bochenek.

 

W zarządzie WMZT Marciszewski będzie pełnił funkcję usprawniającą pracę sędziów i kontrolował organizację turniejów rozgrywanych w województwie mazowieckim. To kolejny krok w rozwoju naszego trenera. W 2018 roku został on zaproszony do współpracy przez Polski Związek Tenisowy do sekcji metodycznej ds. Tenis 10. Paweł od dawna aktywnie angażuje się w rozwój tenisa dziecięcego w Polsce. 

 

- Chcemy, by w strukturach związkowych pojawiła się nowa krew, świeże spojrzenie na tenisa i to, co się dzieje dookoła tej dyscypliny. To bardzo ważne, by w związkach pojawiali się ludzie z doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami z zakresu marketingu czy zarządzania. Często w związkach brakuje sprawnych menedżerów, którzy potrafią rozwijać i tworzyć produkty marketingowe. Przez lata związki oparte były tylko o tzw. działaczy klubowych, my chcemy wprowadzać w struktury jak najwięcej fachowców - podkreśla Artur Bochenek

 

Paweł Marciszewski - sekcja tenisa

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top