strona archiwalna

Talentiada 2019


23 marca, w godzinach 13:00 - 15:00, odbędzie się kolejny trening w ramach przygotowań do Talentiady 2019. Zajęcia są dedykowane dzieciom do lat 10 i prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Dla zawodników Sekcji Tenisowej Legii Warszawa trening ponownie jest bezpłatny!

Trening odbędzie się 23 marca w godz. 13:00 - 15:00 i nie trzeba za niego płacić pod warunkiem, że dziecko jest zawodnikiem naszej sekcji. Koszt zajęć dla pozostałych uczestników to 50 złotych. Zajęcia, które przeznaczone są dla roczników 2011, 2010 i 2009 (U-10), odbędą się na terenie Klubu Tenisowego Warszawianka, a poprowadzi je trener Cyril Kalis.

Po treningu, podczas którego odbędą się testy sprawnościowe i różne warianty gier zespołowych, paratenisowych oraz tenisowych, zostanie wybrana KADRA A, oraz KADRA B:
- W skład KADRY A wejdzie sześć osób z najlepszymi wynikami
- KADRĘ B stworzą pozostałe osoby uczestniczące w zajęciach 

Wszystkie treningi dla KADRY A będą bezpłatne, koszt treningów dla pozostałych uczestników od trzeciego treningu to 50 zł / 2 h. Po czwartym treningu jeszcze raz zweryfikujemy wyniki osiągane przez zawodników - na tej podstawie może dojść do zmian w KADRZE A i KADRZE B. Dla zawodników z najwyższą frekwencją Sekcja Tenisa Legii Warszawa przygotuje upominki.
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

CZYM JEST TALENTIADA? 

Talentiada to drużynowe zawody dla dzieci poniżej 10. roku życia. Są to różnego rodzaju konkurencje sprawnościowe (bieg na 20m, test zbierania piłek, rzut piłką tenisową, bieg wahadłowy, bieg 6 min), gry drużynowe (unihokej, mini piłka nożna, mini piłka ręczna), gry paratenisowe (rzucanki piłką na małe kara) oraz gry tenisowe (gra na punkty na małe kara tenisowe). Talentiada to nie tylko świetna zabawa, to także wspaniała okazja do rywalizacji i sprawdzenia się z zawodnikami z innych klubów, a także możliwość reprezentowania klubu na mistrzostwach Polski! 

Więcej o TALENTIADZIE 2019: www.legiatenis.com/tennis-schools/talentiada

 


 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top