Family Sports CAMP


Na lato 2019 przygotowaliśmy dla Was ofertę rodzinnych wyjazdów w dwie wspaniałe lokalizacje - do pięknie położonej na Mazurach Jabłoni oraz do spokojnej czeskiej Véski. Warto pomyśleć o nadchodzących wakacjach już teraz i zapisać się na ulubiony Family Sports Camp.

Jeśli tak jak my nie możecie doczekać się słońca i ciepła, nie zwlekajcie i już teraz zadbajcie o wakacje idealne. Przygotowaliśmy dla Was ofertę obozów rodzinnych, które sprawią, że spędzicie niezapomniane, a przy tym aktywne chwile z najbliższymi. Będziecie mogli pograć w tenisa, golfa i zadbać o kręgosłupy. To jak, gotowi do wyjazdu?

W lipcu (20-27.07.2019 r.) zabierzemy Was do Véski, a motywem przewodnim tego obozu będzie golf i tenis. Zajęcia "zdrowy kręgosłup" poprowadzi Marta Witkowska - magister fizjoterapii, medalistka mistrzostw Polski, Mazowsza i Warszawy w gimnastyce artystycznej. Nowoczesny ośrodek w Vésce zapewni dodatkowe atrakcje.

W sierpniu zapraszamy na nasze flagowe obozy w Jabłoni (10-17.08, 17-23.08 oraz obóz pro 10-23.08). Świetnie czują się u nas całe rodziny, ale również osoby indywidualne. Zajęcia tenisowe prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska sekcji tenisa Legii Warszawa i Warsaw Sports Group. Odpoczywamy aktywnie - mamy dla Was treningi tenisowe, sparingi i turnieje; zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, windsurfing, kajaki, gry survivalowe i inne atrakcje.


Jeśli jeszcze masz wątpliwości zapoznaj się z całą naszą obozową ofertą:

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top