strona archiwalna

Zwycięstwa najmłodszych legionistów


Ostatni weekend należał do najmłodszych zawodników Akademii Tenisowej Legii Warszawa. Turnieje w kategorii Tenis 10 wygrali Pola Zawiślańska i Victor Fletcher.

Pola zwyciężyła turniej T10 o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego, który odbył się w Strefie Ruchu Książenice. Młoda legionistka całkowicie zdominowała fazę grupową, pokonując wszystkie cztery rywalki. Doskonale spisał się także Victor Fletcher, który triumfował na kortach KT Break w turnieju Winter Break Cup (kategoria pomarańczowa). Polę i Victora prowadzi trener Bartłomiej Otłowski.

Nieco starsi legioniści - Melania Rybarkiewicz, Matylda Kruppik i Jan Czmuda - wzięli udział w turnieju WTK U-14 w Centrum Tenisowym Prestige Warszawa.

Z kolei Ada Piestrzyńska, wraz z trenerem Marcinem Bieńkiem, wyruszyła do Francji, by zdobyć niezbędne w dalszej rywalizacji doświadczenie. Legionistka zagrała w turnieju z cyklu ITF 5 Primavera International Junior de Colomiers.

Nie próżnował także prowadzony przez Bieńka i Cyrila Kalisa Janek Nowacki, który w dniach 23-29 marca przebywał na zgrupowaniu kadry w Cetniewie.

W weekend nasi zawodnicy wzięli udział także w treningu do Talentiady 2019. Zajęcia poprowadził trener Kalis.

 

Zwycięstwa najmłodszych legionistów

 

Zwycięstwa najmłodszych legionistów

 

Zwycięstwa najmłodszych legionistów

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top