strona archiwalna

Sekcja Tenisa Legii Warszawa by WSG na Narodowym Dniu Tenisa

Już w sobotę 31 sierpnia odbędzie się druga edycja Narodowego Dnia Tenisa na stadionie PGE Narodowym. Miło nam poinformować, że będziemy obecni na tym wydarzeniu i serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa, by odwiedzili nas na kortach.

Sekcję Tenisa Legii Warszawa by WSG podczas Narodowego Dnia Tenisa reprezentować będą trenerzy: Alicja Sierzputowska, Jędrzej Domaszewicz, Cyril Kalis i Bartłomiej Otłowski. Nie zabraknie także Pawła Marciszewskiego, który - z ramienia PZT - poprowadzi turniej dla dzieci w kategorii Open.

Naszych trenerów spotkacie na korcie numer 7 w strefie "feel free", gdzie będzie można zapoznać się z podstawami tenisa, poodbijać z trenerami piłkę i spędzić na sportowo czas. Będziemy również na korcie numer 4, gdzie w grze "Uratuj tenisowe królestwo" obstawimy stację "Tajemnicza kość". O wszystkich szczegółach dowiecie się na miejscu. Pewne jest jedno - nie będziecie się z nami nudzić!

Narodowy Dzień Tenisa odbędzie się w godzinach 11:00-17:00. Zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców - wszyscy znajdą u nas coś dla siebie! Wstęp na imprezę jest oczywiście bezpłatny.

Nabory do sekcji tenisa na sezon 2019/2020:

DOŁĄCZ DO NAS!

www.legiatenis.com
tel. +48 798 001 228
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top