forBET Zakłady Bukmacherskie

Sekcja Tenisa Legii Warszawa by WSG

 

Sekcja Tenisa Legii Warszawa by WSG zaprasza do zapisów na treningi w sezonie 2019/2020! Prowadzimy nabory w każdej grupie wiekowej, działając w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie całej Warszawy. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zostań częścią naszej tenisowej rodziny!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy najlepszą i jedną z największych akademii tenisowych w Polsce. W naszej ofercie szkolenia każdy znajdzie coś dla siebie - mamy propozycje zarówno dla osób z ambicjami zawodniczymi, jak i dla całych rodzin, które chcą przyjemnie spędzić czas na korcie. Działamy na autorskich konspektach treningowych opracowanych przez uznanych trenerów. Zajęcia w naszej akademii prowadzą byli zawodnicy z doświadczeniem w rozgrywkach tenisowych na szczeblach krajowym i międzynarodowym. To gwarancja najwyższej jakości szkolenia!

Tenis już dla 3-latków

Do naszej akademii zapraszamy dzieci już od 3. roku życia, którym zapewniamy zajęcia z adaptacji tenisowej. W ramach zajęć w kategoriach wiekowych U6, U8, U10 proponujemy m.in. treningi grupowe; obiektywizację i konsultacje, obozy stacjonarne i rodzinne - wszystko pod okiem doświadczonych w pracy z dziećmi trenerów i animatorów. Od początku szkolenia dbamy też o rozwój psychologiczny zawodników.

Szkolimy we wszystkich kategoriach wiekowych

Przyjmujemy zapisy do wszystkich młodzieżowych kategorii wiekowych: U-12, U-14, U-16, U-18. Prowadzimy także szkolenie osób dorosłych. Stawiamy na kompleksową opiekę. W naszej ofercie znajdą Państwo treningi indywidualne i grupowe, przygotowanie motoryczne, obiektywizację zawodnika i konsultacje. Bardzo ważne są dla nas psychologia w sporcie, a także regeneracja i odnowa. Zawodnikom proponujemy wyjazdy turniejowe. Nad wszystkim czuwa licencjonowana kadra trenerska (ITF/PZT).

Bądź jak Iga Świątek!

Nasza akademia znana jest ze skutecznego szkolenia. To my wyszkoliliśmy i poprowadziliśmy karierę Igi Świątek, która znajduje się obecnie w TOP 50 rankingu WTA. Nasi zawodnicy tacy jak Stefania Rogozińska-Dzik, czy Kacper Żuk, doskonale radzą sobie na zawodowych kortach. W ramach kategorii PRO prowadzimy zawodników grających w Tennis Europe, ITF, WTA i ATP; otaczając ich kompleksowym programem wsparcia psychologicznego w sporcie i przygotowania motorycznego. W naszej ofercie znajdują się także: medycyna i fizjologia wysiłku; odżywianie i suplementacja; fizjoterapia i regeneracja; konsultacje z trenerami z Touru WTA/ ATP/ ITF i strategiczna współpraca z renomowanymi ośrodkami szkolenia sportowego. W ramach agencji WSG oferujemy również usługi z zakresu managamentu sportowego, marketingu sportowego i public relations.

Dołącz do #teamWSG

 

Nabory do sekcji tenisa na sezon 2019/2020:

tel. +48 798 001 228,  e-mail: akademia@legiatenis.com

-  MAPA OŚRODKÓW TRENINGOWYCH SEKCJI TENISA LEGII WARSZAWA BY WSG

-  CENNIK TRENINGÓW

 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

 

KATEGORIE WIEKOWE SEKCJI TENISA LEGII WARSZAWA BY WSG

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top