forBET Zakłady Bukmacherskie

W związku ze zmianami, jakie pod koniec sierpnia zaszły w działalności Akademii Tenisowej Legii Warszawa, nasze zajęcia od tego sezonu odbywają się na terenie całej Warszawy.

Fundacja Warsaw Sports Group jest jedynym podmiotem od lat ściśle współpracującym z Legią Warszawa w zakresie prowadzenia sekcji tenisa. Legitymując się umową sekcyjną, posiadamy wyłączność na szkolenie w ramach Legia Tennis Schools oraz Akademii Tenisowej Legii Warszawa.

Akademia Tenisowa Legii Warszawa zrzesza ponad 360 osób, z czego około 250 to dzieci szkolone wg. naszego autorskiego programu Legia Tennis Schools, który został dwukrotnie wyróżniony przez Polski Związek Tenisowy, jako najlepszy w Polsce w plebiscycie „Klub Roku” (w 2015 roku oraz 2016 roku). Aktualnie nasza kadra trenerska to ponad 20 trenerów i instruktorów tenisa, byłych zawodników i reprezentantów Polski, którzy odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Główną siedzibą dla naszej działalności w tym sezonie będą korty Warszawianki, które posiadają niesamowicie bogatą infrastrukturę i znajdują się w centrum Warszawy. Kolejnym ośrodkiem, z którym podjęliśmy współpracę, posiadającym jedną z najnowocześniejszych hal w stolicy, na której odbywać się będą zajęcia dla najmłodszych, jest Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytety Medycznego. 

 korty Warszawianki

 

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytety Medycznego 

 

Aktualnie trwają nabory i formują się grupy treningowe. Zapraszamy na zajęcia zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Prowadzimy szkolenie na każdym poziomie zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego. Grupy dopasowane są pod względem wieku i umiejętności. Wszystkie treningi prowadzone są przez stałą i znaną Państwu kadrę trenerską Akademii Tenisowej Legii Warszawa, 6 dni w tygodniu w grupach oraz indywidualnie.  

Poniżej przedstawiamy mapę Warszawy z lokalizacjami, w których prowadzimy treningi oraz informację dotyczącą rodzaju zajęć w poszczególnych lokalizacjach. Szczegółowe opisy każdej z lokalizacji znajdziecie Państwo w zakładce FILIE.

 

Kontynuując naszą dotychczasową działalność zapraszamy na treningi:

  • Legia Tennis Schools - które dedykowane są dzieciom do lat 10, są wspaniałą formą treningu tenisa i rozwijają sensorykę najmłodszych dzieci.
  • Szkolenia zawodniczego - dla najzdolniejszych tenisistów młodego pokolenia, które ma na celu podnosić ich umiejętności, doskonalić technikę i wprowadzać w świat profesjonalnego tenisa.
  • Szkolenia amatorskiego - zarówno dla młodzieży jak i dorosłych, które dają możliwość rozwijania umiejętności tenisowych w atmosferze, której towarzyszy zabawa i radość z gry na korcie.
  • Akademii Treningu Motorycznego - które stanowią podstawę bezpiecznego treningu danej dyscypliny sportowej, a także pomagają w osiąganiu w niej lepszych wyników. 

 

 

Lokalizacje, w których odbywają się zajęcia Akademii Tenisowej Legii Warszawa w sezonie 2017/2018: 

Rodzaj zajęć w poszczególnych lokalizacjach:

* tylko zajęcia indywidualne w ramach dostępności kortów 

** tylko uczniowie szkoły MyVinci 

 


Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Akademię Tenisową Legia Warszawa wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.

captcha

 

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Google+ Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top