forBET Zakłady Bukmacherskie

Gdyby ktoś zapytał, czy polski klub tenisowy może prowadzić swoją działalność poza granicami kraju, czy polscy trenerzy mogą być wartością dodaną dla czeskiego czy słowackiego szkolenia… Pewnie większość z nas odpowiedziałaby, że to niemożliwe. A jednak! Akademia Tenisowa Legii Warszawa, a precyzyjniej nasze szkolenie i zaangażowanie w rozwój prowadzonych przez nas zawodników, jest doceniane i pożądane również u naszych południowych sąsiadów. Dowodem na to jest pierwszy w naszym kraju kontrakt na szkolenie młodzieży w Słowacji przez polskich trenerów oraz objęcie klubową opieką i systemem szkolenia Legii Warszawa zawodnika z Popradu.

Jak do tego doszło? Dla nas wydaje się to być oczywiste i proste. Od kilku lat budując naszą Akademię stawiamy na jakość kadry trenerskiej, jej zdolność do pracy w grupie, odporność na stres i czynniki zewnętrzne i przede wszystkich na lojalność wobec Klubu i tworzących ten Klub ludzi. To wszystko sprawia, że mieszanka ludzi z całej Polski staje się jednym organizmem, grupą przyjaciół podążających w tym samym kierunku i pracujących dla dobra zawodników i ku chwale Legii Warszawa. 

W lipcu tego roku udało nam się rozpocząć współpracę z Agatą Borgman mieszkającą, trenującą i pracującą do tej pory na Śląsku. Celem nie było jednak ściągnięcie Agaty już teraz do stolicy, tylko powierzenie bardzo odpowiedzialnego zadania, jakim jest prowadzenie młodego zdolnego zawodnika z Popradu i rozpoczęcia budowy filii Akademii Tenisowej Legii Warszawa u naszych południowych sąsiadów. Oczywiście Agata nie pozostaje w tym projekcie osamotniona. Nad wszystkim będą czuwać Lech Sidor, który jest gwarantem sportowej jakości i Paweł Rzepecki, który dbać będzie o rozwój motoryczny. 

Agata i jej zawodnik Hugo Smoleniak w minionym tygodniu trenowali w Warszawie. Młody Słowak przechodził testy medyczne i motoryczne w Enel-Sport pod okiem Pawła Rzepeckiego. Teraz z pełną wiedzą i gotowi do ciężkiej pracy udali się już na Słowację. Ten rok będzie pełen wyzwań dla Agaty. Wierzymy jednak, że przy wsparciu Lecha Sidora, Pawła Rzepeckiego i całej Akademii Tenisowej Legii Warszawa podoła wszystkim zadaniom, jakie przed nią stoją. Mamy świadomość jaką odpowiedzialność na siebie bierzemy, ale ona nas tylko motywuje do ciężkiej pracy i chcemy udowodnić, że zrobimy coś wyjątkowego. Będziemy regularnie pojawiać się w Popradzie, aby przekazywać Wam szczegółowe informacje.

Trzymajcie kciuki za Agatę i cały projekt Akademii Tenisowej Legii Warszawa w Popradzie!   

 

 

 

 

 

 

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Google+ Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top