forBET Zakłady Bukmacherskie

Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego przy ul. Lokajskiego 3 na Ursynowie to jedna z wielu filii Akademii Tenisowej Legii Warszawa. Już od ponad roku prowadzone są w niej zajęcia dla dzieci w ramach szkolenia Legia Tennis Schools.

Dzięki bogatemu wyposażeniu i wielofunkcyjnej hali sportowej z pełnym zapleczem sanitarnym, treningi dla dzieci odbywają się na najwyższym poziomie. W ten sposób uczniowie Szkoły Podstawowej nr 340 mogą łączyć naukę ze sportem i rozwijać swoje pasje. 

Jak wyglądają treningi Legia Tennis Schools? 

Treningi LEGIA TENNIS SCHOOLS trwają pełną godzinę zegarową. Dzieci trenują w małych 4-6 osobowych grupach. Trening rozpoczyna zawsze rutynowa rozgrzewka. Po niej następuję część techniczna, w czasie której zawodnicy poznają i doskonalą elementy techniczne, takie jak forehand czy backhand. Pod koniec treningu organizowane są rozgrywki punktowe, podczas których dzieci mają okazję do pierwszej rywalizacji na korcie. Bez względu na wiek, dzieci realizują te same zadania, lecz o różnym, dostosowanym do ich wieku poziomie trudności. Wszystkie ćwiczenia organizowane są w formie zabaw, tak aby przyswajanie umiejętności było dla młodych adeptów jak najatrakcyjniejsze.

 

Zapraszamy do kontaktu z trenerem koordynatorem naszej filii na Ursynowie:
Ada Górczyńska
Tel: +48 502 162 870
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Google+ Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top