Ferie zimowe to nie tylko czas na odpoczynek, to również doskonała okazja do rozpoczęcia nauki gry w tenisa lub szlifowania swoich umiejętności tenisowych. Dla dzieci, które planują zimowe ferie w Warszawie przygotowaliśmy ofertę stacjonarnego obozu tenisowego, czyli tzw. półkolonie.

Kolejny rok z rzędu w czasie ferii organizujemy na kortach obozy stacjonarne. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Młodzi adepci tenisa po paru dniach intensywnych treningów zawsze robią duże postępy. Spędzają czas aktywnie i dobrze się bawią. Plan treningowy dopasowany jest do poziomu ich umiejętności tenisowych.

Najbliższa edycja Winter Camp 2018 będzie miała miejsce na kortach Warszawianki – przy ulicy Piaseczyńskiej 71. Planujemy dwa turnusy: 15-19 stycznia i 22-26 stycznia 2018. 

Formuła obozu będzie zbliżona do poprzednich lat. Treningi tenisowe w małych grupach (4-6 osób), zajęcia ogólnorozwojowe, sparingi oraz turniej tenisowy to nasza mocna podstawa, dająca efekty i postępy w nauce tenisa. Dodatkowo wprowadzimy takie nowości, jak:
• olimpiada sportowa składająca się z wielu dyscyplin
• survivalowe gry i zabawy scenariuszowe w terenie
• wycieczka do Fun Parku Digiloo
oraz oczywiście zwiedzanie z przewodnikiem stadionu piłkarskiego Legii Warszawa. 

Obóz tradycyjnie poprowadzą trenerzy Legii Warszawa, którzy na co dzień pracują z dziećmi i prowadzą treningi Legia Tennis Schools. Od godziny 9:00 do 17:00 Państwa pociechy będą pod ich czujnym okiem, zarówno na korcie, jak i poza nim. 

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku wszystkich zawodników klubów tenisowych, szkół tenisa oraz dzieci rozpoczynające swoją przygodę z tenisem. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza kontaktowego.

 

 

 

 

 

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Google+ Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top