ferie zimowe na sportowo- logo

 

Ferie zimowe to nie tylko czas na odpoczynek, to również doskonała okazja do rozpoczęcia nauki gry w tenisa lub szlifowania swoich umiejętności tenisowych. Dla dzieci, które planują zimowe ferie w Warszawie przygotowaliśmy ofertę stacjonarnego obozu tenisowego, czyli tzw. półkolonie.

Po bardzo udanej letniej edycji Legia Summer Camp, przygotowaliśmy ofertę na zimową edycję naszych półkolonii. Podczas jednego turnusu młodzi zawodnicy otrzymują od trenerów pokaźną dawkę intensywnych treningów. Zaletą naszych obozów jest bez wątpienia ilość zajęć proponowanych dzieciom jak również dostosowanie treningów do ich umiejętności oraz predyspozycji.

Najbliższa edycja Legia Winter Camp 2019 będzie miała miejsce na kortach Warszawianki – przy ulicy Dominika Merliniego 2a.

W tym roku proponujemy dwa turnusy:
I turnus: 28.01.2019 – 01.02.2019
II turnus: 04.02.2019 – 08.02.2019

Formuła obozu będzie zbliżona do poprzednich lat. Treningi tenisowe w małych grupach (4-6 osób), zajęcia ogólnorozwojowe, sparingi oraz turniej tenisowy to nasza mocna podstawa, dająca efekty i widoczne postępy w nauce tenisa. Dodatkowe atrakcje, które zostaną zrealizowane na każdym turnusie to:
• olimpiada sportowa składająca się z wielu dyscyplin
• survivalowe gry i zabawy
• wycieczka do Fun Parku Digiloo
• wyjście na basen Wodny Park
• zwiedzanie z przewodnikiem stadionu piłkarskiego Legii Warszawa. 

Obóz tradycyjnie poprowadzą trenerzy Legii Warszawa, którzy na co dzień pracują z dziećmi i prowadzą treningi Legia Tennis Schools. Od godziny 9:00 do 17:00 Państwa pociechy będą pod ich czujnym okiem, zarówno na korcie, jak i poza nim. 

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku wszystkich zawodników klubów tenisowych, szkół tenisa oraz dzieci rozpoczynające swoją przygodę z tenisem.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- lub za pomocą formularza kontaktowego.

 

ferie zimowe na sportowo

 

ferie zimowe na sportowo

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top