forBET Zakłady Bukmacherskie

Nasza zawodniczka Stefania Rogozińska-Dzik razem ze swoim trenerem Mikołajem Jędruszczakiem, szczęśliwie dotarła na amerykańską ziemię. Od 18 listopada trwają ostre przygotowania do dwóch bardzo prestiżowych turniejów tenisowych, które kończą sezon 2017.

Eddie Herr i Orange Bowl, bo o nich mowa, traktowane są przez najlepszych juniorów świata z należytą powagą, bo przecież nie na darmo o Orange Bowl mówi się, jak o nieoficjalnych mistrzostwach świata U18.

Stefa trenuje na kortach słynnej Akademi Tenisowej IMG, stworzonej jak wiadomo przed wieloma laty przez Nicka Bolitteriego, pod czujnym okiem Richarda Lisickiego i wspomnianego wcześniej Mikołaja Jędruszczaka. Plan dnia ma wypełniony po brzegi. Dwa treningi techniczne: rano indywidualny, a popołudniu z dużą grupą zawodniczek i zawodników. Musi jeszcze znaleźć czas i miejsce na trening ogólnorozwojowy ułożony przez Jolę Rusin-Krzepotę.

 

Warunki do pracy ma najlepsze z możliwych na kuli ziemskiej, korty twarde, zielona mączka, na której teraz gra, specyficzna, różni się dosyć mocno od naszej. Sala gimnastyczna, ale w pojęciu amerykańskim, bieżnia, stadiony a nawet basen. Nic tylko trenować!

 

Trzymamy kciuki i będziemy informować o postępach prac i wynikach.

 

Stefania Rogozińska-Dzik

 

Stefania Rogozińska-Dzik

 

Stefania Rogozińska-Dzik

 

Stefania Rogozińska-Dzik

 

Stefania Rogozińska-Dzik

 

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Google+ Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top