forBET Zakłady Bukmacherskie

Za oknem śnieg i mróz, a my działamy na pełnych obrotach. Mikołajki na Legii, organizacja urodzin Młodego Legionisty, kiermasz świąteczny w SP nr 340. Cały czas coś się dzieje, a co najważniejsze, gdzie coś się dzieje, tam my jesteśmy i dajemy z siebie wszystko.

 

Mikołajki na Stadionie Legii

6 grudnia byliśmy obecni na evencie mikołajkowym na stadionie Legii. Jak co roku wszystkie sekcje przygotowały świąteczne atrakcje dla najmłodszych. Sportowe emocje i różnego rodzaju dyscypliny - każdy mógł spróbować swoich sił pod czujnym okiem trenerów. Jedną z największych atrakcji był oczywiście Święty Mikołaj, który zjechał na murawę boiska na tyrolce oraz pojawienie się piłkarzy w świątecznym wydaniu. Nasze stoisko przyciągnęło tłumy młodych legionistów, którzy chcieli spróbować swoich sił na małym korcie z naszą kadrą trenerską.

Całe Mikołajki przebiegły w ciepłej, rodzinnej atmosferze, wśród naszych Mistrzów Polski, a całość podkreślało robienie pierniczków, malowanie buzi, wspólne gry i zabawy oraz muzyka, która dopełniła magię świąt.

fot. www.legia.com

 

Urodziny Młodego Legionisty

W niedzielę 10 grudnia organizowaliśmy urodziny Młodego Legionisty – 6 urodziny Szymona. Wszystko wyszło fantastycznie – wycieczka po Stadionie, trening tenisowy z konkursami i nagrodami oraz tort z Misiem Kazkiem.

Trenerzy i urodzinowa ekipa

 

Dzieciaki mogły spróbować swoich sił na korcie, poznały stadion od podszewki, a na poczęstunku w Returnie zbijały piątki z Misiem Kazkiem. Sto lat Szymon!

 

Miś Kazek na urodzinach Szymona

 

Charytatywny Kiermasz Świąteczny

Tydzień później pojawiliśmy się na Charytatywnym Kiermaszu Świątecznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 340 im. Bogusława Molskiego. Na co dzień prowadzimy tam zajęcia tenisowe – tym razem zostaliśmy zaproszeni na charytatywny kiermasz.

Dziesiątki stoisk z przeróżnymi świątecznymi ozdobami oraz setki osób, chcące wesprzeć akcję charytatywną, było bez wątpienia ozdobą całego wydarzenia. Akademia Tenisowa Legia Warszawa aktywnie wzięła udział w tym wydarzeniu przeznaczając na ten szczytny cel dedykowane koszulki, bluzy oraz upominki, a wszystkie zebrane środki w całości zostały przeznaczone na Szkołę Misyjną na Madagaskarze.

Charytatywny Kiermasz Świąteczny 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

LinkedIn

Google+ Legia Tenis

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top