Przed nami kolejna edycja obozu tenisowego PROstejov CAMP. W tym roku kontynuujemy formułę zaproponowaną w zeszłym sezonie, która tak bardzo podobała się uczestnikom oraz ich rodzicom i trenerom.

Wzbogacimy ją jednak o kolejny nowy element, tak istotny w sporcie i w życiu codziennym, a mianowicie o edukację uczestników obozu w zakresie świadomego żywienia. Program ten przygotowaliśmy razem z jednym z najlepszych dietetyków - Wojciechem Zepem (Żywienie Mistrzów), odpowiedzialnym na co dzień za żywienie piłkarzy pierwszej drużyny Legii Warszawa.

Trenować będziemy w systemie, w jakim szkolą się czescy tenisiści w kategoriach od U10 do U18. Poranny blok treningowy to zajęcia w grupach i praca nad techniką. Popołudniowy zakłada wykorzystanie porannych ćwiczeń w praktyce podczas gier sparingowych i rywalizacji punktowej, a wieczorny blok to sparingowe gry podwójne.

Naszą kadrę szkoleniową, składającą się głównie z trenerów Akademii Tenisowej Legii Warszawa, wzmocnią czescy szkoleniowcy. Pojawią się ponownie specjaliści z Akademii Treningu Motorycznego z ENEL-SPORT, którzy przeprowadzą testy funkcjonalne oraz monitoring naszych uczestników. Wyniki badań z pełną diagnostyką i zaleceniami otrzymają zawodnicy po zakończeniu obozu.

Na obóz tenisowy do czeskiego Prostejova zapraszamy zawodników klubów sportowych, szkół tenisa, oraz dzieci i młodzież niezrzeszoną. Obóz ma charakter zgrupowania szkoleniowego i przeznaczony jest dla tenisistów wszystkich dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych.

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top