forBET Zakłady Bukmacherskie

Ruszył nabór do Legia Tennis Schools. Rekrutacja potrwa do końca lutego 2018. Przygodę z tenisem mogą rozpocząć dzieci, które ukończyły 3 lata. Nawet jeśli nie każde dziecko zostanie następcą Radwańskiej, czy Kubota, to i tak tenis jest idealnym sportem dla dzieci. Rozwija doskonale koordynację ruchową i wszystkie partie mięśni. Kształtuje charakter, a przy tym jest świetną zabawą, co dla dzieci jest najważniejsze.

Masz niepowtarzalną okazję by zostać zawodnikiem Legii Warszawa!

sekcja tenisowa Legii Warszawa

 

Wspólnie realizujmy sportowe marzenia i twórzmy historię największego klubu w Polsce!

 

ZAPISY

Zarejestruj się w naszym systemie. Zaloguj się na Konto Opiekuna i dodaj Uczestnika Zajęć. Wybierz filię, w której odbywają się zajęcia. Na koncie opiekuna znajdują się również niezbędne informacje na temat treningów.

GDZIE TRENUJEMY

Mamy aż 10 filii w Warszawie, w których odbywają się treningi. Stworzyliśmy komfortowe warunki na wszystkich obiektach. Nasze ośrodki rozmieszczone są w dogodnych lokalizacjach Warszawy (patrz poniżej mapa lokalizacji). Każdy z rodziców może wybrać, gdzie jego pociecha będzie trenowała.

KADRA

Dzieci będą trenowały pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej. Pracują dla nas najlepsi trenerzy tenisa w Polsce. Jako jedyna szkoła w Polsce, uczymy na autorskich konspektach Legia Tennis Schools.

SPRZĘT

Brak sprzętu nie jest przeszkodą. Nieodpłatnie wypożyczymy rakiety dla najmłodszych. Wystarczy, aby młody tenisista miał wygodny strój sportowy, buty na płaskiej podeszwie oraz wodę do picia.

DODATKOWE KORZYŚCI

Każdy młody tenisista Legii może, wraz z rodzicami, bezpłatnie wybrać się na mecz piłkarski na Stadionie Legii Warszawa na Trybunę Rodzinną.

Akademia Tenisowa Legii Warszawa

Nasze filie na terenie Warszawy

Filie Akademii Tenisowej Legii Warszawa

 


Masz pytania?
Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij formularz kontaktowy


 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram Legia Tenis

Facebook Legia Tenis

Twitter Legia Tenis

YouTube Legia Tenis

LinkedIn

Google+ Legia Tenis

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top