forBET Zakłady Bukmacherskie

Dobre występy w turniejach tenisowych odnotowali zawodnicy naszego klubu: Melania Rybarkiwicz, Vincent Fletcher oraz Staś Jura - podopieczni trenera Cyrila Kalisa.

Melania Rybarkiewicz, która wzięła udział w WTK Skrzatek na kortach AT Masters w Radomiu zajęła trzecie miejsce w singlu oraz drugie miejsce w deblu (w parze z Wiktorią Chmielewską).

Turniej dla naszej zawodniczki rozpoczął się idealnie – łatwym zwycięstwem w pierwszej rundzie z Julia Zawadzką 6/0 6/0 oraz pokonaniem w kolejnej rundzie Mai Wróbel 6/2 6/1. Niestety w półfinale nie udało się jej zagrać tak dobrze, jak poprzedniego dnia. Legionistka uległa Oliwii Klimas 1/6 4/6.

W turniejach z cyklu Tenis 10 (kategoria zielona) świetne występy odnotowali Vincent Fletcher, który zdobył srebrny medal w Szczecinie oraz Staś Jura, który zajął trzecie miejsce na kortach ATZ Tenispoint w Warszawie.

Gratulujemy zarówno zawodnikom, jak i trenerowi. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.