W miniony weekend odbyły się turnieje z cyklu Tenis 10 i WTK do lat 12. Trenerzy Cyril Kalis, Bartłomiej Otłowski oraz Piotr Sierzputowski mogą być dumni ze swoich podopiecznych. Młodzi legioniści w tygodniu dają z siebie wszystko na korcie, a w weekend osiągają imponujące wyniki. To świadczy o tym, że są doskonale przygotowani do rywalizacji punktowej.


Po raz kolejny możemy pochwalić się osiągnięciami Vincenta Fletcher, który w sobotę w klubie Tenes Jawczyce zajął II miejsce w kategorii zielonej.


Na WTK Szkrzatek w Grodzisku Mazowieckim Gabriela Leśnodorska zdobyła I miejsce w singlu, Melania Rybarkiewicz zajęła III miejsce. W turnieju deblowym para Leśnodorska/Rybarkiewicz zajęła I miejsce.

Gabriela Leśnodorska (Legia Warszawa) z łatwością pokonała swoje przeciwniczki: Grabowską Viktorię (ST Tie Break) 6:2 6:0, Kowalik Maję (WTS Orzeł) 6:0 6:1, Chmielewską Wiktorię (AT Masters Radom) 6:0 6:1. Melania Rybarkiewicz (Legia Warszawa) po tym, jak w pierwszej rundzie miała szczęśliwy los, w kolejnej pokonała Piotrowską Igę (KS Tennis Life) 6:0 6:1, w ćwierćfinale zwyciężyła z Safiejko Julią (ST Tie Break) 6:3 6:0. Klubowe koleżanki rywalizowały ze sobą w półfinale. W rezultacie Gabriela okazała się lepsza, pokonując Melanię 6:4 6:3. W finale legionistka stawiła czoła Koczocik Alicji (WTS Orzeł), z którą wygrała 3:6 6:4 10/6.


Sukcesem może pochwalić się również Victor Fletcher, młody zawodnik sekcji tenisa Legii Warszawa, który w miniony weekend wygrał turniej z cyklu Tenis 10 na kortach ST Tie Break w Warszawie. Jest to kolejne z rządu zwycięstwo Victora, który poprzednio zanotował taki sam sukces na kortach klubu w Kozerkach. Na co dzień młody legionista trenuje na kortach Warszawianki z trenerem Bartłomiejem Otłowskim. Przyszłe starty w turniejach są już zaplanowane.


Gratulujemy naszym zawodnikom, zagrzewamy do treningów oraz trzymamy kciuki za kolejne występy. 

 

Na zdjęciu od lewej: Gabriela Leśnodorska, trener Piotr Sierzputowski, Melania Rybarkiewicz

 

Finalistki turnieju deblowego WTK do lat 12

 

Vincent Fletcher - II miejsce w kategorii zielonej - korty Tenes Jawczyce

 

 Zwycięzcy turnieju Tenis 10 na kortach ST Tie Break w Warszawie. Pierwszy z prawej: Victor Fletcher

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top