Najmłodsi legioniści odnieśli po raz kolejny sukcesy w cyklu turniejów Tenis 10. Pola Zawiślańska i Victor Fletcher, podopieczni trenera Bartłomieja Otłowskiego, osiągnęli imponujące wyniki w turniejach na kortach Tenes Klubu w Jawczycach oraz Klubu Break w Marysinie.

Pola Zawiślańska, która wystartowała w obu turniejach, na kortach Klubu Tenes zajęła drugie miejsce w kategorii czerwonej mieszanej, oraz trzecie miejsce w kategorii pomarańczowej dziewczynek.

Drugi dzień przyniósł kolejne dobre wyniki. W Marysinie Pola zajęła bowiem trzecie miejsce w grupie mieszanej, ulegając w półfinale późniejszemu zwycięzcy i koledze z klubu - Victorowi Fletcherowi. Mecz był bardzo ciekawy, co potwierdziło wysoki poziom rozgrywek. Victor Fletcher zajął pierwsze miejsce w grupie czerwonej, oraz trzecie miejsce w kategorii pomarańczowej. Jest to już kolejne z rzędu zwycięstwo Victora w kategorii czerwonej.

- Jestem bardzo dumny z moich zawodników. Ich postępy widać z turnieju na turniej, co bardzo mnie cieszy. Jest to wartość dodana do codziennych treningów Legia Tennis Schools wszystkich moich podopiecznych, ponieważ możemy wspólnie wyciągać wnioski i dalej pracować nad jakością ich gry. - komentuje trener Otłowski.  

 

Sekcja Tenisa - Legia Warszawa

 

Sekcja Tenisa - Legia Warszawa

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top