strona archiwalna

Wiosna w Warszawie zaczęła się już na dobre. To świetny moment, aby zaktywizować młodych legionistów i zagwarantować im dawkę ruchu i rozrywki. Sekcja tenisa Legii Warszawa rozpoczyna wiosenne nabory na terenie całej Warszawy.

Przez najbliższe tygodnie wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w darmowych treningach próbnych Legia Tennis Schools, aby spróbować swoich sił na korcie i dołączyć do rodziny Legii Warszawa.

Przed nami najpiękniejszy czas dla tenisa – sezon letni. Sekcja tenisa Legii Warszawa powoli przygotowuje się do treningów na świeżym powietrzu. To najlepszy moment, aby zapisać swoje dziecko na treningi! Gwarantujemy nie tylko świetną zabawę, lecz także profesjonalną kadrę trenerską, która zaszczepi w Waszych pociechach miłość do tenisa! Dawka ruchu na korcie połączona ze wspaniałą zabawą i zdrową rywalizacją z rówieśnikami, to bez wątpienia wspaniała propozycja dla najmłodszych.

 

Zapisy do sekcji tenisa Legii Warszawa

 

Prowadzimy zajęcia na terenie całej Warszawy, dzięki czemu każdy może wybrać dogodną dla siebie lokalizację treningów. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie kortów, które zawsze są wyposażone w pachołki, znaczniki, drabinkę oraz inne atrybuty wzbogacające jakość przeprowadzanych zajęć. Ponadto najmłodszym dzieciom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem, nieodpłatnie wypożyczamy rakiety tenisowe, a po zapoznaniu się z ich potrzebami służymy również pomocą w doborze i kupnie odpowiedniego sprzętu. Podczas naszych zajęć dzieci świetnie się bawią i naturalnie przyswajają tenisowe zasady.

 

Filie sekcji tenisa Legii Warszawa

 

Czym jest Legia Tennis Schools?

To treningi tenisa dla zawodników poniżej dziesiątego roku życia, na których wielkość kortu i siatki, rodzaj piłek (a dokładnie wysokość na jaką się odbijają) oraz długość rakiet, dostosowana jest do wieku oraz umiejętności zawodnika. W praktyce, dzieci grają mniejszymi rakietami, na małych siatkach oraz zmniejszonym korcie, aby gra i nauka była dla nich łatwiejsza i atrakcyjniejsza.


Dlaczego właśnie Legia Tennis Schools?

Na bazie programu szkoleniowego TENNIS 10’s, opracowanego przez Polski Związek Tenisowy i International Tennis Federation, stworzyliśmy własne, autorskie konspekty treningowe, które są podstawą do prowadzenia zajęć dla dzieci poniżej 10. roku życia w ramach projektu Legia Tennis Schools. Oznacza to, że wszystkie zajęcia są wcześniej zaplanowane, a zawodnicy trenują w oparciu o tygodniowe oraz miesięczne plany. Dzięki temu nie pomijamy żadnych aspektów w szkoleniu najmłodszych. Treningi tenisowe Legia Tennis Schools są wspaniałą okazją do rozpoczęcia kariery tenisowej. Doskonałym potwierdzeniem tej tezy są osiągnięcia sportowe naszych podopiecznych - Ady Piestrzyńskiej i Janka Nowackiego, którzy swoje pierwsze kroki na korcie stawiali właśnie pod okiem trenerów Legii Warszawa.


Co zrobić, aby dołączyć do Legia Tennis Schools?

Nie ma nic prostszego! Wystarczy zarejestrować się w naszym systemie: założyć Konto Opiekuna oraz dodać Uczestnika i czekać na kontakt trenera koordynującego nabory! Na miejscu wypożyczamy (nieodpłatnie) rakiety dla najmłodszych, więc wystarczy, aby Wasza pociecha miała wygodny strój sportowy (adekwatny do temperatury na zewnątrz), buty na płaskiej podeszwie oraz wodę do picia.


Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Na koniec należy jeszcze wspomnieć, że sekcja tenisa Legii Warszawa, to nie tylko szkolenie najmłodszych zawodników w systemie Legia Tennis Schools. Prowadzimy również zajęcia dla młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Odpowiadamy za kariery sportowe topowych polskich tenisistów młodego pokolenia – Igi Świątek, Daniela Michalskiego, Kacpra Żuka, Stefanii Rogozińskiej-Dzik, Weroniki Foryś i wielu innych. W ofercie posiadamy także cieszące się ogromnym zainteresowaniem obozy zawodnicze i rodzinne oraz obozy stacjonarne dla dzieci.


Nie zwlekaj i zapisz swoją pociechę na trening!

tel.: (22) 529 87 23  lub  518 447 518
e-mail: akademiatenisowa@legia.pl


Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

captcha

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top