Victor Fletcher, zawodnik sekcji tenisa Legii Warszawa, którego trenerem prowadzącym jest Bartłomiej Otłowski wygrał turniej w Jawczycach na kortach klubu Tenes.

Miniony weekend był bardzo udany dla młodego legionisty. Victor w grupie czerwonej nie dal szans swoim rywalom, wygrywając wszystkie mecze. Było ich 6 w kategorii czerwonej chłopców. Tym samy z najlepszym bilansem stanął na podium, zajmując pierwsze miejsce.

Victor, mimo młodego wieku, spróbował swoich sił również w turnieju w starszej kategorii wiekowej (pomarańczowej). Poziom był bardzo wysoki, jednak nasz zawodnik wygrał wszystkie mecze w swojej grupie. W półfinale niestety musiał uznać wyższość starszego o 2 lata przeciwnika. W konsekwencji stanął na podium, zajmując 3 miejsce w grupie pomarańczowej, co jest bardzo dobrym wynikiem w tej kategorii.

Cały turniej można zaliczyć do bardzo udanych. Victor z miesiąca na miesiąc robi ogromne postępy na treningach. Przekłada się to na bardzo dobrą grę podczas turniejów. Pozostaje teraz dalej ciężko trenować i czekać na kolejne wspaniałe starty młodego legionisty.

 

Victor Fletcher - zawodnik sekcji tenisa Legii Warszawa

 

Victor Fletcher - zawodnik sekcji tenisa Legii Warszawa

 

Victor Fletcher - zawodnik sekcji tenisa Legii Warszawa

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

Go to top