Stefania Rogozińska-Dzik została powołana na Indywidualne Mistrzostwa Europy do lat 18, które odbędą się w dniach 23-29 lipca 2018 roku w Klosters w Szwajcarii.

Nasza zawodniczka powołanie zawdzięcza pierwszej pozycji w rankingu Polskiego Związku Tenisowego oraz wysokim wynikom sportowym na przestrzeni ostatniego roku. Stefania jest obecnie najwyżej sklasyfikowaną polską tenisistką w juniorskim rankingu ITF.

Koleżanką Stefanii na mistrzostwach Europy będzie Maja Chwalińska, z którą będzie razem walczyć o medal w grze podwójnej. Natomiast kapitanem reprezentacji dziewcząt został trener sekcji tenisa Legii Warszawa - Mikołaj Jędruszczak, który będzie opiekował się naszą żeńską kadrą.

Polska reprezentacja w składzie Stefania Rogozińska-Dzik, Maja Chwaliński oraz trener Mikołaj Jędruszczak wylatują do Szwajcarii 21 lipca, aby zaaklimatyzować się do panujących na obiekcie turniejowym warunków i jak najlepiej przygotować się do jednej z najważniejszych imprez sezonu, jaką bez wątpienia są Indywidualne Mistrzostwa Europy - 2018 European Junior Championships.

 

Stefania Rogozińska-Dzik

Na zdjęciu: Trener Mikołaj Jędruszczak i Stefania Rogozińska-Dzik

 

Stefania Rogozińska-Dzik

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

trener tenisa - Legia Tennis Schools

Go to top