oferta na sezon zimowy 2019 w przygotowaniu


 

Sekcja tenisowa Legii Warszawa przygotowała atrakcyjną formę spędzenia czasu dla dzieci, które w okresie ferii zimowych będą przebywać w Warszawie. Zapraszamy na Legia Tennis Schools - Winter Camp 2018, czyli stacjonarny obóz tenisowy (tzw. półkolonie). Trenerzy i animatorzy Legia Tennis Schools przygotowali fantastyczny program pełen sportowych atrakcji.

Nowością w tym roku jest lokalizacja. Obozy odbędą się na kortach Klubu Tenisowego Warszawianka przy ul. Piaseczyńskiej 71. Treningi tenisowe będą odbywały się w grupach 4–6 osobowych. Poziom będzie dopasowany do wieku i umiejętności uczestników obozu. Każdy z uczestników otrzyma koszulkę z kolekcji „Adidas dla Legia Tennis Schools”. 

 

Legia Tennis Schools - Winter Camp 2018

Obóz stacjonarny na kortach Warszawianki przeznaczony jest dla zawodników klubów tenisowych, szkół tenisa oraz dzieci niezrzeszone.

Cena turnusu: 1290 zł

Terminy turnusów:

I turnus: 15.01 - 19.01.2018
II turnus: 22.01 - 26.01.2018

 

Rezerwacja:

tel.:   518-499- 389,    518-447- 518,    513-470- 470
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub wypełnij formularz kontaktowy

Umowa-Zgłoszenie Legia Tennis Schools - Winter Camp 2018 - do pobrania PDF

 

Program sportowy obozu: 

- codzienny trening tenisowy – korty ziemne (do 3h dziennie)
* trening w grupach 4-6 osobowych
* trening indywidualny (opcja)
* sparingi
- codzienny trening ogólnorozwojowy na korcie lub w terenie
- turniej tenisowy dla uczestników obozu
- olimpiada sportowa składająca się z wielu dyscyplin
- survivalowe gry i zabawy scenariuszowe w terenie 

 

Program rekreacyjny obozu:

- wycieczka do Fun Park Digiloo
- zwiedzanie stadionu Legii Warszawa 

 

Baza i kadra:

Obóz organizowany jest na kortach Klubu Tenisowego Warszawianka. Kadrą obozu jest wykwalifikowana grupa trenerów Akademii Tenisowej Legia Warszawa.

 

Cena zawiera:

Realizację programu sportowego, realizację programu rekreacyjnego, trzy posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek), opiekę wychowawców w godz. 9:00 – 17:00, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

 

 


Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz i wyślij wiadomość. Wpisz poprawnie swój adres e-mail, na który chcesz otrzymać odpowiedź. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką *.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Akademię Tenisową Legia Warszawa wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania i usuwania.

captcha

 

.

.

.

ForBET wspiera sekcje Legii Warszawa

Go to top