strona archiwalna

tenis logo PZTPolski Związek Tenisowy opublikował listę klasyfikacyjną wszystkich kategorii wiekowych. Pierwsze miejsce w rankingu skrzatów zajmuje Kacper Żuk, z dużą przewagą punktową nad Konradem Fryze (RKT Return Radom) i trzecim w rankingu Michałem Sikorskim (TUKS Kozica Piotrków Trybunalski). Ania Hertel awansowała na drugie miejsce w rankingu skrzatek. W grze pojedynczej czwartą pozycję wśród mężczyzn zajmuje Wojtek Lutkowski.

 


 

Lista klasyfikacyjna skrzatów:

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) - 1041 pkt
  • 2. Fryze Konrad (RKT Return Radom) - 809 pkt
  • 3. Sikorski Michał (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) - 749 pkt
  • 4. Franko Andrzej (TKS Arka Gdynia) - 731 pkt
  • 5. Michalski Daniel (ST TieBreak Warszawa) - 477 pkt
  • 6. Dudek Tomasz (TKKF Falenica Warszawa) - 441 pkt
  • 7. Gawroński Mateusz (KT Legia Warszawa) - 432 pkt
  • 8. Sadal Aleksander (RKT Return Radom) - 421 pkt
  • 9. Łosiak Bartosz (AZS Poznań) - 414 pkt
  • 10. Zasada Jan (KS Górnik Bytom) - 383 pkt
  • 38. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) - 213 pkt

 

Lista klasyfikacyjna skrzatek:

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Kądzielewska Magdalena (MKS Szczawno Zdrój) 922 pkt
  • 2. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 818 pkt
  • 3. Szmit Karolina (MKS Szczawno Zdrój) 707 pkt
  • 4. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 587 pkt
  • 5. Podlińska Marcelina (KT Legia Warszawa) 560 pkt
  • 6. Kuczer Daria (Promasters Szczecin) 557 pkt
  • 7. Kromolicka Nina (AZS Poznań) 495 pkt
  • 8. Bogucka Marta (KT Nasza Lechia Gdańsk) 434 pkt
  • 9. Nikolenko Izabela (Promasters Szczecin) 428 pkt
  • 10. Zakordoniec Emma (WKT \'Mera\' Warszawa) 423 pkt
  • 16. Ciałkowska Weronika (KT Legia Warszawa) 340 pkt
  • 38. Aleksandrowicz Karolina (KT Legia Warszawa) 188 pkt

 

Lista klasyfikacyjna młodziczek:

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 1025 pkt
  • 2. Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 1002 pkt
  • 3. Maślanka Patrycja (KS Sport-Med Zabrze) 713 pkt
  • 4. Wysoczańska Katarzyna (KTA Wrocław) 707 pkt
  • 5. Polańska Patrycja (RKT Return Radom) 696 pkt
  • 6. Sierzputowska Alicja (TKS Arka Gdynia) 684 pkt
  • 7. Nosek Wiktoria (PKTZ Winner Piotrków Tryb.) 666 pkt
  • 8. Buchla Aleksandra (KS Warszawianka Warszawa) 629 pkt
  • 9. Szymczuch Oliwia (RKT Return Radom) 552 pkt
  • 10. Świątek Agata (WKT Mera Warszawa) 543 pkt
  • 16. Owczarek Marcjanna (KT Legia Warszawa) 445 pkt
  • 31. Nastula Marta (KT Legia Warszawa) 269 pkt

 

Lista klasyfikacyjna juniorów:

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Szałas Grzegorz (GKS Górnik Łęczna) 216.0 pkt
  • 2. Kocyła Arkadiusz (Promasters Szczecin) 1275.8 pkt
  • 3. Romanowicz Maciej (WTS DeSki Warszawa) 1100.0 pkt
  • 4. Smoła Maciej (POZ BRUK Sobota) 966.3 pkt
  • 5. Barański Piotr (GKT Nafta Zielona Góra) 793.0 pkt
  • 6. Jędruszczak Mikołaj (KS Start-Wisła Toruń) 708.8 pkt
  • 7. Tokarz Jakub (GKT Nafta Zielona Góra) 592.0 pkt
  • 8. Sołtyka Tomasz (SKT Sopot) 559.0 pkt
  • 9. Siekierczak Zbyszko (AZS Poznań) 557.5 pkt
  • 10. Dończyk Louis (WKS Grunwald Poznań) 484.5 pkt
  • 23. Lutkowski Piotr (KT Legia Warszawa) 273.3 pkt
  • 32. Dziedzic Kamil (KT Legia Warszawa) 218.0 pkt

 

Lista klasyfikacyjna mężczyzn (gra pojedyncza):

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Janowicz Jerzy Filip (MKT Łódź) 2903.0 pkt
  • 2. Gawron Marcin (MW Tenis S.A. Poznań) 1367.0 pkt
  • 3. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) 665.0 pkt
  • 4. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 549.0 pkt
  • 5. Gadomski Piotr (AZS Poznań) 485.0 pkt
  • 6. Koniusz Błażej (ChTT Chorzów) 427.0 pkt
  • 7. Kapaś Andriej (MW Tenis S.A. Poznań) 340.0 pkt
  • 8. Pokrywka Marek (KKT Wrocław) 318.0 pkt
  • 9. Piątkowski Dawid (ChTT Chorzów) 310.0 pkt
  • 10. Szmigiel Mateusz (KS Górnik Bytom) 307.0 pkt
  • 20. Brandys Roy (KT Legia Warszawa) 220.0 pkt
  • 21. Olfans Tomasz (KT Legia Warszawa) 216.0 pkt

 

Lista klasyfikacyjna mężczyzn (gra podwójna):

aktualizacja: 1.08.2011

  • 1. Matkowski Marcin (KT Masters Szczecin) 23555.0 pkt
  • 2. Kowalczyk Mateusz (KS Górnik Bytom) 3322.0 pkt
  • 3. Gadomski Piotr (AZS Poznań) 1209.0 pkt
  • 4. Panfil Grzegorz (KS Górnik Bytom) 900.0 pkt
  • 5. Gawron Marcin (MW Tenis S.A. Poznań) 882.0 pkt
  • 6. Smoła Maciej (POZ BRUK Sobota) 867.0 pkt
  • 7. Kapaś Andriej (MW Tenis S.A. Poznań) 632.0 pkt
  • 8. Szmigiel Mateusz (KS Górnik Bytom) 598.0 pkt
  • 9. Gozdur Rafał (Promasters Szczecin) 557.0 pkt
  • 10. Koniusz Błażej (ChTT Chorzów) 475.0 pkt
  • 12. Lutkowski Wojciech (KT Legia Warszawa) 282.0 pkt
  • 25. Bartosiewicz Krzysztof (KT Legia Warszawa) 112.0 pkt
  • 28. Brandys Roy (KT Legia Warszawa) 92.0 pkt
  • 38. Olfans Tomasz (KT Legia Warszawa) 54.0 pkt

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top