strona archiwalna

tenis logo PZT W dniach 09-11.09.2011 roku w Bytomiu odbył się prestiżowy turniej tenisa ziemnego - Letni Supermasters PZT 2011, w którym wystąpili czołowi zawodnicy w kraju w trzech kategoriach wiekowych - 12, 13 i 14 lat. W turnieju zagrało pięciu reprezentantów Legii: Marcelina Podlińska, Anna Hertel, Marcjanna Owczarek, Kacper Żuk i Mateusz Gawroński. Poniżej prezentujemy miejsca, jakie zajęli legioniści w w swoich kategoriach wiekowych.

 

 

Kolejność końcowa:

dziewczyny - kategoria wiekowa do lat 12:

  • 1. Karolina Szmit (MKS Szczawno Zdrój)
  • 2. Marcelina Podlińska (KT Legia Warszawa)
  • 3. Magdalena Kądzielewska (MKS Szczawno Zdrój)
  • 4. Daria Kuczer (Promasters Szczecin)
  • 5. Anna Hertel (KT Legia Warszawa)
  • 6. Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań)
  • 7. Marta Bogucka (KT Nasza Lechia Gdańska)
  • 8. Nina Kromolicka (AZS Poznań)

chłopcy - kategoria wiekowa do lat 12:

  • 1. Kacper Żuk (KT Legia Warszawa)
  • 2. Michał Sikorski (TUKS Kozica Piotrków Tryb.)
  • 3. Konrad Fryze (RKT Return Radom)
  • 4. Andrzej Franko (TKS Arka Gdynia)
  • 5. Tomasz Dudek (TKKF Falenica Warszawa)
  • 7. Daniel Michalski (ST TieBreak Warszawa)
  • 7. Mateusz Gawroński (KT Legia Warszawa)
  • 8. Aleksander Sadal (RKT Return Radom)

dziewczyny - kategoria wiekowa do lat 13:

  • 1. Alicja Sierzputowska (TKS Arka Gdynia)
  • 2. Maja Pindelska (TKS Arka Gdynia)
  • 3. Agata Świątek (WKT Mera Warszawa)
  • 4. Anna Świtajska (SKT Sopot)
  • 5. Nina Furmaniak (KT Avia Świdnik)
  • 6. Ewa Żyłka (MKT Łódź)
  • 7. Sonia Grzywocz (KS Górnik Bytom)
  • 8. Oliwia Szymczuch (RKT Return Radom)

chłopcy - kategoria wiekowa do lat 13:

  • 1. Robert Wrzesiński (UKS Okęcie Sport Warszawa)
  • 2. Piotr Matuszewski (TUKS Kozica Piotrków Tryb.)
  • 3. Wiktor Radwan (KS Górnik Bytom)
  • 4. Marcin Mol (KS Górnik Bytom)
  • 5. Bartosz Klukowski (UKS Okęcie Sport Warszawa)
  • 6. Mieszko Kwaśniewski (AT Angie Puszczykowo)
  • 7. Piotr Śmietana (UKS Czarna)
  • 8. Maksymilian Raupuk (SKT Sopot)

dziewczyny - kategoria wiekowa do lat 14:

  • 1. Aleksandra Buczyńska (RKT Return Radom)
  • 2. Katarzyna Wysoczańska (KTA Wrocław)
  • 3. Wiktoria Nosek (PKTZ Winner Piotr.Tryb.)
  • 4. Elżbieta Iwaniuk (AZS Poznań)
  • 5. Marcjanna Owczarek (KT Legia Warszawa)
  • 6. Patrycja Maślanka (KS Sport Med Zabrze)
  • 7. Michalina Jędrzejczak (PKTZ Winner Piotr.Tryb.)
  • 8. Katarzyna Kowalska (TKS Arka Gdynia)

chłopcy - kategoria wiekowa do lat 14:

  • 1. Hubert Hurkacz (KKT Wrocław)
  • 2. Patryk Królik (KS Warszawianka)
  • 3. Cezary Walkusz (SKT Sopot)
  • 4. Adrian Kowalski (SKT Sopot)
  • 5. Karol Krawczyński (KS Górnik Bytom)
  • 6. Mateusz Piątek (KT Avia Świdnik)
  • 7. Łukasz Zapała (TKS Arka Gdynia)
  • 8. Stanisław Dziewa (AZS Poznań)

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top