Euro Holding Cup

Na kortach Legii zakończył się Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet - EURO HOLDING CUP. Zwycięstwo w grze pojedynczej odniosła reprezentantka Słowacji, Chantal SKAMLOVA, która w finale pokonała Katarzynę KAWĘ (POL). W turnieju deblowym najlepsza była para Elyne BOEYKENS (BEL) / Caitlin WHORISKEY (USA). Drugie miejsce zajęły polskie deblistki Karolina KOSIŃSKA / Aleksandra ROSOLSKA. Biorąc pod uwagę kontuzję barku Karoliny Kosińskiej, dotarcie do finału imprezy rangi ITF Pro Circuit jest dla naszych dziewczyn dużym sukcesem. Cieszymy się z walecznej postawy Oli Rosolskiej, która jest na co dzień trenerką Legii Warszawa.

...informacje o turnieju, lista zawodniczek, drabinki turniejowe, fotorelacje

 

 

Euro Holding Cup

 

Euro Holding Cup

 

Euro Holding Cup

 

Eliminacje

SINGLES QUALIFYING: - drabinka turniejowa (PDF)

Wyniki eliminacji turnieju singlowego:

I runda: II runda:
Vymetalkova (CZE) - Miko (HUN) 6:4, 6:4
Buczyńska (POL) - Bulatovaite (LTU) 6:3, 7:6
Schonhage (NED) - Buchla (POL) 2:6, 7:5, 6:1
Dobrowolska (POL) - Żórawska (POL) 6:2, 6:3
Czarnik (POL) - Domagała (POL) 6:2, 6:3
Chernetsova (BLR) - Martinovska (CZE) 6:7(4), 6:3, 6:4
Poletnikova (CZE) - Frlicka (GER) 4:6, 6:2, 6:4
Pietroiu (ROU) - Sierzputowska (POL) 6:0, 6:0
Sluzhitelova (RUS) - Kuzmenkova (BLR) 5:7, 6:2, 6:1
Robok (POL) - Zawadzka (POL) 6:3, 6:2
Podda (NED) - Rynkiewicz (POL) 6:1, 6:2
Pająk (POL) - Rustecka (POL) 6:4, 6:1
Shulzhanok (BLR) - Litfin (GER) 6:2, 6:1
Baskova (SVK) - Borgman (POL) 6:0, 6:4
Sramkova (SVK) - Slavickova (CZE) 6:1, 6:3
Hnatyshyn (UKR) - Anusiewicz (POL) 7:6(4), 6:3
Vymetalkova - Buczyńska 5:7, 7:5, 6:2
Schonhage - Dobrowolska 2:6, 6:4, 7:6(8)
Czarnik - Chernetsova 6:3, 6:3
Poletnikova - Pietroiu 7:5, 7:6(1)
Robok - Sluzhitelova 6:3, 6:2
Podda - Pająk 6:7(4), 6:2, 6:3
Shulzhanok - Baskova 7:6(7), 6:0
Sramkova - Hnatyshyn 6:2, 6:0

 

 

Turniej główny

gra pojedyncza - SINGLES MAIN DRAW: - drabinka turniejowa (PDF)

gra podwójna - DOUBLES MAIN DRAW: - drabinka turniejowa (PDF)

plan gier 28.05.2012 - ORDER OF PLAY: - do pobrania plik PDF

plan gier 29.05.2012 - ORDER OF PLAY: - do pobrania plik PDF

plan gier 30.05.2012 - ORDER OF PLAY: - do pobrania plik PDF

plan gier 31.05.2012 - ORDER OF PLAY: - do pobrania plik PDF

plan gier 01.06.2012 - ORDER OF PLAY: - do pobrania plik PDF

plan gier 02.06.2012 - ORDER OF PLAY: - godz. 12.00 finał turnieju singlowego

 

Wyniki gry pojedynczej:

I runda:
Elyne BOEYKENS (BEL) - Hilda MELANDER (SWE) 3:6, 6:3, 6:2
Magdalena SEKRECKA (POL) - Kasandra KOZUB (POL) 6:1, 6:1
Dejana RAICKOVIC (GER) - Bianca KOCH (GER) 6:4, 6:3
Magdalena FRĘCH (POL) - Aleksandra BUCZYŃSKA (POL) 6:3, 6:1
Nadiya KOLB (UKR) - Sabrina BAUMGARTEN (GER) 6:1, 6:0
Darya SHULZHANOK (BLR) - Marta ŚMIECHOWSKA (POL) 6:3, 4:6, 6:4
Vivien JUHASZOVA (SVK) - Valeria PODDA (NED) 6:4, 6:0
Polina VINOGRADOVA (RUS) - Alina ROBOK (POL) 6:0, 6:0
Paulina CZARNIK (POL) - Lidziya MAROZAVA (BLR) 6:2, 6:4
Alena POLETINOVA (CZE) - Agata BARAŃSKA (POL) 3:6, 6:4, 6:2
Caitlin WHORISKEY (USA) - Olga VYMETALKOVA (CZE) 6:4, 6:2
Federica QUERCIA (ITA) - Rebecca SRAMKOVA (SVK) 6:3, 6:2
Sylwia ZAGÓRSKA (POL) - Lynn SCHONHAGE (NED) 6:4, 6:4
Benedetta DAVATO (ITA) - Magdalena KISZCZYŃSKA (POL) 7:6(5), 4:6, 6:3
Katarzyna KAWA (POL) - Julia WACHACZYK (GER) 6:1, 4:6, 6:2
Chantal SKAMLOVA (SVK) - Ema MIKULCIC (CRO) 6:4, 6:3
II runda:
Elyne BOEYKENS (BEL) - Magdalena SEKRECKA (POL) 6:1, 6:0
Vivien JUHASZOVA (SVK) - Darya SHULZHANOK (BLR) 6:2, 6:1
Chantal SKAMLOVA (SVK) - Polina VINOGRADOVA (RUS) 6:1, 6:1
Sylwia ZAGÓRSKA (POL) - Paulina CZARNIK (POL) 6:4, 0:6, 6:1
Dejana RAICKOVIC (GER) - Benedetta DAVATO (ITA) 6:2, 6:2
Katarzyna KAWA (POL) - Alena POLETINOVA (CZE) 6:3, 6:3
Caitlin WHORISKEY (USA) - Magdalena FRECH (POL) 6:2, 6:1
Nadiya KOLB (UKR) - Federica QUERCIA (ITA) 6:2, 6:2
ćwierćfinał:
Elyne BOEYKENS (BEL) - Vivien JUHASZOVA (SVK) 6:2, 4:6, 6:3
Chantal SKAMLOVA (SVK) - Sylwia ZAGORSKA (POL) 5:0 Retired
Katarzyna KAWA (POL) - Dejana RAICKOVIC (GER) 6:2, 6:1
Nadiya KOLB (UKR) - Caitlin WHORISKEY (USA) 6:2, 6:3
półfinał:
Chantal SKAMLOVA (SVK) - Elyne BOEYKENS (BEL) 4:6, 7:5, 6:2
Katarzyna KAWA (POL) - Nadiya KOLB (UKR) 6:1, 6:1
finał:
Chantal SKAMLOVA (SVK) - Katarzyna KAWA (POL) 6:3, 6:2

 

Wyniki gry podwójnej:

I runda:
Domagała (POL) / Skamlowa (SVK) -- Chernetsova (BLR) / Kuzmenkova (BLR) 6:3, 2:6 (10:2)
Boeykens (BEL) / Whoriskey (USA) -- Rustecka (POL) / Vymetalkova (CZE) 6:1, 6:1
M.Kolb (UKR) / N.Kolb (UKR) -- Dobrowolska (POL) / Sekrecka (POL) 6:2, 6:4
Kosińska (POL) / Rosolska (POL) -- Marozowa (BLR) / Vinogradova (RUS) 6:4, 6:3
Davato (ITA) / Quercia (ITA) -- Barańska (POL) / Melander (SWE) 2:2 Retired
Shulzhanok (BLR) / Sluzhiteleva (RUS) -- Czarnik (POL) / Śmiechowska (POL) 4:6, 6:2 (10-7)
Podda (NED) / Schonhage (NED) -- Buczyńska (POL) / Żórawska (POL) 6:2, 6:0
Kiszczyńska (POL) / Zagórska (POL) -- Fręch (POL) / Kawa (POL) 6:0, 6:2
ćwierćfinał:
Podda (NED) / Schonhage (NED) -- Davato (ITA) / Quercia (ITA) 6:3, 6:2
Boeykens (BEL) / Whoriskey (USA) -- M.Kolb (UKR) / N.Kolb (UKR) 6:3, 6:2
Kosińska (POL) / Rosolska (POL) -- Domagała (POL) / Skamlowa (SVK) 7:6(2), 6:1
Kiszczyńska (POL) / Zagórska (POL) -- Shulzhanok (BLR) / Sluzhiteleva (RUS) 6:2, 6:3
półfinał:
Boeykens (BEL) / Whoriskey (USA) -- Podda (NED) / Schonhage (NED) 7:6(5), 6:1
Kosińska (POL) / Rosolska (POL) -- Kiszczyńska (POL) / Zagórska (POL) 6:2, 6:1
finał:
Boeykens (BEL) / Whoriskey (USA) -- Kosińska (POL) / Rosolska (POL) 6:2, 6:2

 

Fotorelacja z turnieju
(więcej zdjęć na facebooku Akademia Tenisa Legia Warszawa)

Euro Holding Cup

 

Euro Holding Cup

 

Euro Holding Cup

 

Euro Holding Cup

 

Euro Holding Cup

 

Euro Holding Cup

 

Euro Holding Cup

 

 

czytaj informacje o turnieju na stronie internetowej ITF - www.itftennis.com

 

 

Informacje o turnieju

EURO HOLDING CUP 2012 - Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet ITF
Korty tenisowe KT Legia Warszawa, ul. Myśliwiecka 4a, 00-459 Warszawa
telefon: (22) 745 10 90, fax: (22) 621 26 70
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sędzia główny: Grzegorz Wojcik, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor turnieju: Jerzy Hertel, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

losowanie drabinki eliminacji - 26.05.2012 godz. 18.00
eliminacje: 27.05.2012
turniej główny: 28.05.2012 - 03.06.2012

 

Lista uczestniczek turnieju

Main Draw:
1. Federica QUERCIA (ITA)
2. Hilda MELANDER (SWE)
3. Katarzyna KAWA (POL)
4. Polina VINOGRADOVA (RUS)
5. Benedetta DAVATO (ITA)
6. Vivien JUHASZOVA (SVK)
7. Aminat KUSHKHOVA (RUS)
8. Lidziya MAROZAVA (BLR)
9. Elyne BOEYKENS (BEL)
10. Sylwia ZAGÓRSKA (POL)
11. Nadiya KOLB (UKR)
12. Ema MIKULCIC (CRO)
13. Dejana RAICKOVIC (GER)
14. Magdalena KISZCZYŃSKA (POL)
15. Caitlin WHORISKEY (USA)
16. Agata BARAŃSKA (POL)
17. Chantal SKAMLOVA (SVK)
18. Julia WACHACZYK (GER)

 

Main Draw Wild Cards:
WCM Magdalena SEKRECKA (POL)
WCM Magdalena FRĘCH (POL)
WCM Kasandra KOZUB (POL)
WCM Marta ŚMIECHOWSKA (POL)

 

Qualifying:
1. Sabrina BAUMGARTEN (GER)
2. Bianca KOCH (GER)
3. Veronika DOMAGAŁA (POL)
4. Zsofia MIKO (HUN)
5. Lynn SCHONHAGE (NED)
6. Michaela FRLICKA (GER)
7. Valeria PODDA (NED)
8. Vladislava KUZMENKOVA (BLR)
9. Kinga ANUSIEWICZ (POL)
10. Agata BORGMAN (POL)
11. Marta HNATYSHYN (UKR)
12. Andrea MARTINOVSKA (CZE)
13. Marketa SLAVICKOVA (CZE)
14. Dagmara BASKOVA (SVK)
WCM Magdalena SEKRECKA (POL)
15. Darya SHULZHANOK (BLR)
16. Karolina KOSIŃSKA (POL)
17. Carina LITFIN (GER)
18. Joanna DOBROWOLSKA (POL)
19. Kinga RYNKIEWICZ (POL)
20. Alina ROBOK (POL)
WCM Magdalena FRĘCH (POL)
21. Aleksandra ZAWADZKA (POL)
22. Rebecca SRAMKOVA (SVK)
23. Alena POLETINOVA (CZE)
WCM Kasandra KOZUB (POL)
24. Justyna PAJĄK (POL)
25. Adrianna ŻÓRAWSKA (POL)
26. Paulina CZARNIK (POL)

WC Olga VYMETALKOVA (CZE)
WC Aleksandra BUCZYNSKA (POL)
WC Aleksandra BUCHLA (POL)
WC Ioana Diana PIETROIU (ROU)
WC Alicja SIERZPUTOWSKA (POL)
WC Paulina RUSTECKA (POL)

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top