TENNIS EUROPE Nations Challenge by HEAD - Qualifying Round, Girls 12 & under

29.07.2012 - Na kortach Legii zakończyły się rozgrywki fazy play-of. Awans do ścisłego finału Drużynowych Mistrzostw Europy w kategorii wiekowej do lat 12 wywalczyły narodowe reprezentacje Polski (Hertel Anna, Rutkowska Wiktoria, Zakordoniec Emma) i Rosji (Boltinskaya Natalia, Pervushina Olesya, Potapova Anastasia). Finał z udziałem 8 najlepszych drużyn Europy odbędzie się w dniach 9-12 sierpnia 2012 roku w Ajaccio we Francji.

Tennis Europe Nations Challenge

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

zobacz szczegółowe wyniki finałowego dnia mistrzostw

 

 

28.07.2012 - Klasyfikacja fazy grupowej

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

W niedzielę o godz. 10.00 na kortach Legii (ul. Myśliwiecka 4a) o awans do turnieju finałowego Drużynowych Mistrzostw Europy w kategorii wiekowej do lat 12 zagrają drużyny dziewcząt: Polska z Niemcami i Rosja z Finlandią. Zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa na korty Legii i zachęcamy do kibicowania naszej narodowej drużynie młodych tenisistek.

 

 

28.07.2012 - Wyniki trzeciego dnia mistrzostw

Group A: Group B:
Tennis Europe Nations ChallengeTennis Europe Nations Challenge Tennis Europe Nations ChallengeTennis Europe Nations Challenge

zobacz szczegółowe wyniki trzeciego dnia mistrzostw

 

 

 

27.07.2012 - Wyniki drugiego dnia mistrzostw

Group A: Group B:
Tennis Europe Nations ChallengeTennis Europe Nations Challenge Tennis Europe Nations ChallengeTennis Europe Nations Challenge

zobacz szczegółowe wyniki drugiego dnia mistrzostw

 

Uczestniczki mistrzostw Europy zwiedzają Stadion Narodowy w Warszawie

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

 

 

26.07.2012 - Wyniki pierwszego dnia mistrzostw

Group A: Group B:
Tennis Europe Nations ChallengeTennis Europe Nations Challenge Tennis Europe Nations ChallengeTennis Europe Nations Challenge

zobacz szczegółowe wyniki pierwszego dnia mistrzostw

 

 

 

Tennis Europe Nations Challenge by HEAD - Qualifying Round, Girls 12 & under
Group A: Group B:
Tennis Europe Nations ChallengeIsrael
Tennis Europe Nations ChallengeFinland
Tennis Europe Nations ChallengeBosnia & Herzegovina
Tennis Europe Nations ChallengePoland
Tennis Europe Nations ChallengeMoldova
Tennis Europe Nations ChallengeGermany
Tennis Europe Nations ChallengeEstonia
Tennis Europe Nations ChallengeRussia

 

 

 

www.tenniseurope.org - czytaj informacje o turnieju

 

 

26.07.2012 godz. 10.00 - Ceremonia otwarcia Drużynowych Mistrzostw Europy U12.

Prezentacja drużyn:

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

zobacz więcej zdjęć z ceremonii otwarcia

 

 

25.07.2012 godz. 18.00 - spotkanie trenerów reprezentacji narodowych z sędzią głównym turnieju

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

fot. Jerzy Pawłowski

 

 

Kawiarenka klubowa na kortach Legii - na zdjęciach uczestniczki turnieju

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

 

Tennis Europe Nations Challenge

fot. Jerzy Pawłowski

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top