strona archiwalna

W dniach 14-16 września na kortach Legii odbyły się finały drużynowych mistrzostw Polski w kategorii wiekowej do lat 12. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn dziewcząt i osiem drużyn chłopców. Tytuły mistrzowskie zdobyły warszawskie drużyny Legii (dziewczęta) i ST TieBreak (chłopcy). Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki rozgrywek i fotorelacje z turnieju.

 

 

14 września 2012 - wyniki po pierwszym dniu turnieju

Drabinka turniejowa dziewcząt

WTS DeSki Warszawa - BKT Advantage Bielsko-Biała 3:3 - protokół

ITT Goplania Inowrocław - ChTT Chorzów 3:3 - protokół

 

Drabinka turniejowa chłopców

PKT Pabianice - AZS Poznań 5:1 - protokół

KS Górnik Bytom - GTT Lechia Gdańsk 6:0 - protokół

ST TieBreak Warszawa - KTA Wrocław 6:0 - protokół

Tenis Klub Toruń - AT Angie Puszczykowo 5:1 - protokół

 

 

15 września 2012 - wyniki po drugim dniu turnieju

Drabinka turniejowa dziewcząt

półfinał: KT Legia Warszawa - WTS DeSki Warszawa 4:2 - protokół
półfinał: AZS Poznań - ITT Goplania Inowrocław 4:2 - protokół

o piąte miejsce: BKT Advantage Bielsko-Biała - ChTT Chorzów 6:0 - protokół

 

Drabinka turniejowa chłopców

półfinał: ST TieBreak Warszawa - PKT Pabianice 5:1 - protokół
półfinał: KS Górnik Bytom - Tenis Klub Toruń 5:1 - protokół

o 5-8 miejsce: AZS Poznań - KTA Wrocław 4:2 - protokół
o 5-8 miejsce: AT Angie Puszczykowo - GTT Lechia Gdańsk 6:0 - protokół

 

 

16 września 2012 - wyniki po trzecim dniu turnieju

Drabinka turniejowa dziewcząt

finał: KT Legia Warszawa - AZS Poznań 5:1 - protokół

o trzecie miejsce: Goplania Inowrocław - DeSki Warszawa 3:3 - protokół

 

Drabinka turniejowa chłopców

finał: ST TieBreak Warszawa - KS Górnik Bytom 6:0 - protokół

o trzecie miejsce: PKT Pabianice - TK Toruń 5:1 - protokół

o piąte miejsce: AZS Poznań - AT Angie Puszczykowo 6:0 - protokół

o siódme miejsce: KTA Wrocław - GTT Lechia Gdańsk 5:1 - protokół

 

 

Kolejność końcowa finału dziewcząt:
1. KT Legia Warszawa - MISTRZ POLSKI 2012
2. AZS Poznań
3. ITT Goplania Inowrocław
4. WTS DeSki Warszawa
5. BKT Advantage Bielsko-Biała
6. ChTT Chorzów

 

 

Kolejność końcowa finału chłopców:
1. ST TieBreak Warszawa - MISTRZ POLSKI 2012
2. KS Górnik Bytom
3. PKT Pabianice
4. Tenis Klub Toruń
5. AZS Poznań
6. KT Angie Puszczykowo
7. KTA Wrocław
8. GTT Lechia Gdańsk

 

 

 

z pierwszego dnia turnieju

zobacz zdjęcia z pierwszego dnia turnieju

 

zobacz zdjęcia z drugiego dnia turnieju

zobacz zdjęcia z drugiego dnia turnieju

 

zobacz zdjęcia z trzeciego dnia turnieju

zobacz zdjęcia z trzeciego dnia turnieju

 

 

 

Drużyny skrzatek uczestniczące w turnieju:

KT Legia Warszawa - Anna Hertel, Marta Jaśkiewicz, Kinga Psut, Aleksandra Nadajewska, Wiktoria Molińska, kapitan drużyny Lech Sidor

AZS Poznań - Wiktoria Rutkowska, Zofia Pawlak, Marta Zając, Justyna Bałdyga, kapitan drużyny Jacek Zieliński

BKT Advantage Bielsko-Biała - Aleksandra Wierzbowska, Maja Chwalińska, Zofia Podioł, Małgorzata Stępień, kapitan drużyny Piotr Szczypka

ITT Goplania Inowrocław - Julia Oczachowska, Paulina Bednarczyk, Natalia Błażejewska, Zuzanna Szczepańska, Olga Jakubowska, kapitan drużyny Ryszard Stryjski

WTS DeSki Warszawa - Jadwiga Wygoda, Weronika Falkowska, Stefania Rogozińska-Dzik, Weronika Pociej, Maria Styczyńska, kapitan drużyny Cezary Zawal

ChTT Chorzów - Julia Wędrocha, Bianka Mazurkiewicz, Aleksandra Lewandowska, Zofia Woźny, kapitan drużyny Roman Wędrocha

 

 

Drużyny skrzatów uczestniczące w turnieju:

ST Tiebreak Warszawa - Daniel Michalski, Adam Kwiatkowski, Filip Szymański, Michał Woźniak, kapitan drużyny Cyril Kalis

KS Górnik Bytom - Wojciech Marek, Maciej Ziomber, Jan Chrapisiński, Kamil Kolenda, kapitan drużyny Mateusz Moj

Tenis Klub Toruń - Paweł Wojtkowiak, Mateusz Skutella, Aron Stajszczak, Paweł Chmielewski, Włodzimierz Nowakowski, kapitan drużyny Marek Górny

PKT Pabianice - Dominik Śliwiński, Patryk Niełacny, Jan Piotrowski, Michał Matuszewski, Szymon Kielan, kapitan drużyny Grzegorz Olszewski

KTA Wrocław - Krzysztof Goldberg, Kajetan Barański, Makary Adamek, Mateusz Woźniak, kapitan drużyny Jerzy Goldberg

AZS Poznań - Bartosz Pilaczyński, Dawid Taczała, Adam Przygodzki, Marcin Pietrasik, kapitan drużyny Zbigniew Lubański

AT Angie Puszczykowo - Witold Konopko, Adam Nowakowski, Filip Cieśla, Marcel Politowicz, kapitan drużyny Wojciech Gawlak

GTT Lechia Gdańsk - Dariusz Dejnarowicz, Dominik Miotk, Marcel Kamrowski, Eugeniusz Zeman, kapitan drużyny Jarosław Dejnarowicz

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top