W sobotę na kortach KT Rakieta w Warszawie przy ul. Cieszyńskiej  odbył się turniej tenisowy CCS SPORTTEAM TOUR w systemie rozgrywek TENIS10. W kategorii czerwonej pierwsze miejsce wywalczyła legionistka - Malwina Rowińska. Na podium stanęła również Zuzia Twarowska, która zajęła w turnieju trzecie miejsce. Gratulujemy naszym zawodniczkom udanych występów!

Na zdjęciu uczestniczki turnieju w towarzystwie Klaudii Jans-Ignacik, polskiej tenisistki specjalizującej się w rozgrywkach deblowych. Klaudia jest najwyżej sklasyfikowaną Polką w światowym rankingu WTA Tour deblistek. Zajmuje obecnie 29 pozycję.

tenis10

nd, 25 listopada 2012 22:50

W niedzielę Malwina i Zuzia wystartowały w kolejnym turnieju, który odbył się na kortach w Brwinowie. Organizatorem rozgrywek z cyklu TENIS10 był KS Tennis Life. Tym razem dziewczynki zagrały w starszej kategorii wiekowej, czyli w grupie pomarańczowej. W półfinale Malwina Rowińska zachwyciła skuteczną grą ofensywną, co pozwoliło jej pokonać Igora Sobczyka (UKS AT Challange Piotrków Tryb.) wynikiem 4:1. W finale przegrała 2:4 z Filipem Lisieckim (ST TieBreak Warszawa), ostatecznie zajmując drugie miejsce w turnieju łączonym z chłopcami. Zuzia Twarowska zajęła czwarte miejsce. Brawo dziewczyny.