strona archiwalna

Julia FuterhendlerJulia Futerhendler zwyciężyła w turnieju skrzatek WKT-5. Na kortach ST Net w Warszawie odbył się kolejny turniej klasyfikacyjny w kategorii wiekowej do lat 12. Z nadzieją patrzyliśmy na start naszej zawodniczki, Julii Futerhendler, która po udanych dwóch pierwszych meczach, w walce o finał miała na swej drodze Olę Jeleń (WTS DeSki), zawodniczkę z którą przegrała poprzednie dwa finały.

 

 

Początek meczu to przewaga Oli i porażka Julii w pierwszym secie 1:6. Drugi set, to już lepsza gra legionistki. Przejęcie inicjatywy przyniosło efekt i zwycięstwo Julii 6:4. W super-tibreaku lepsza okazała się nasza zawodniczka wygrywając decydującą partię 10:6 i tym samym uzyskując awans do ścisłego finału.

 

W finale czekała już na Julię turniejowa jedynka - Aleksandra Gielec (TUKS Smecz Tomaszów Mazowiecki). Po zwycięstwie nad Olą Jeleń legionistka uwierzyła, że stać ją na wygranie całego turnieju i udowodniła to na korcie, pokonując rywalkę z Tomaszowa 6:2 6:3. Brawo Julia!

 

Julia Futerhendler

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top