strona archiwalna

W Pabianicach zakończyły się finały Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików (kategoria wiekowa do lat 14). Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna chłopców KT Legia Warszawa. W turnieju dziewcząt legionistki wywalczyły drugie miejsce. Gratulujemy.

 

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Michał Sikorski, Andrzej Franko i Bartłomiej Andrzejczak.
Kapitan drużyny: Artur Bochenek

 

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Marcelina Podlińska, Anna Hertel i Kinga Psut.
Kapitan drużyny: Lech Sidor

 

 

Młodziczki - wyniki turnieju

 

ćwierćfinały:
Promasters Szczecin - Matchpoint Wrocław 3:0
Kuczer/Kulik - K.Jaśkiewicz/K.Wiśniewska 6:1, 6:2
Kulik - K.Jaśkiewicz 6:0, 6:1; Zakordoniec - K.Wiśniewska 6:2, 6:2

MKT Łódź - Goplania Inowrocław 3:0
M.Kania/Komorowska - Nieznalska/Oczachowska 6:3, 7:5
M.Kania - Oczachowska 4:6, 6:1, 6:3; M.Jaśkiewicz - Jakubowska 6:2, 6:2

Górnik Bytom - Nasza Lechia Gdańsk 3:0
Siłka/Światłoń - Bogucka/Roman 6:1, 6:1
Siłka - Bogucka 6:0, 6:3; Światłoń - Roman 6:2, 6:3

Legia Warszawa - AZS Poznań 2:1
Hertel/Podlińska - Pawlak/Rutkowska 6:0, 6:3
Podlińska - Pietraszkiewicz 6:0, 6:1; Psut - Rutkowska 0:6, 7:5, 4:6

 

półfinały:
Promasters Szczecin - MKT Łódź 3:0
Kuczer/Kulik - M.Kania/Komorowska 6:1, 6:1
Kulik - M.Kania 6:1, 7:5; Kuczer - M.Jaśkiewicz 6:2, 6:0

Legia Warszawa - Górnik Bytom 2:1
Hertel/Podlińska - Siłka/Światłoń 3:6, 4:6
Podlińska - Siłka 6:4, 6:3; Hertel - Światłoń 7:5, 6:3

 

finał:
Promasters Szczecin - Legia Warszawa 2:1
Kuczer/Kulik - Podlińska/Hertel 7:6, 6:2
Kulik - Podlińska 6:4, 7:5; Kuczer - Hertel 7:5, 2:6, 5:10

 

 

Młodzicy - wyniki turnieju

 

ćwierćfinały:
Legia Warszawa - Jakubowo Olsztyn 3:0
Franko/Sikorski - Jankowski/Piotrowski 6:1, 6:0
Sikorski - Piotrowski 6:1, 6:0; Franko - Jankowski 6:0, 6:0

Promasters Szczecin - TK Toruń 2:1
Kosiński/Krzystek - Skonieczny/Wojtkowiak 6:0, 6:4
Krzystek - Skonieczny 6:4, 6:3; Kosiński - Wojtkowiak 2:6, 1:6

KTA Wrocław - Winners ST Wolniak Łódź 2:1
Bienkiewicz/Piekarek - Dworak/Garwacki 6:2, 3:6, 10:6
Bienkiewicz - Dworak 1:6, 7:5, 7:5; Piekarek - Dworak 6:2, 2:6, 1:6

AZS Poznań - ZTT Złotoryja 2:1
Jankowiak/Łosiak - Kubicz/Mysyk 6:2, 6:2
Jankowiak - Kubicz 6:7, 3:6; Łosiak - Mysyk 6:1, 6:0

 

półfinały:
Legia Warszawa - Promasters Szczecin 3:0
Franko/Sikorski - Kosiński/Krzystek 7:5, 6:1
Sikorski - Krzystek 6:1, 6:2; Andrzejczak - Kosiński 6:1, 6:2

AZS Poznań - KTA Wrocław 2:1
Jankowiak/Łosiak - Bienkiewicz/Piekarek 4:6, 6:4, 10:12
Jankowiak - Bienkiewicz 6:7, 6:1, 6:1; Łosiak - Piekarek 6:4, 7:6

 

finał:
Legia Warszawa - AZS Poznań 2:1
Franko/Sikorski - Jankowiak/Łosiak 6:4, 3:6, 10:4
Sikorski - Jankowiak 6:4, 6:3; Franko - Łosiak 4:6, 5:7

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top