Na kortach Legii odbył się trzeci turniej tenisowy Legia Winter Cup rozgrywany w ramach programu TENIS10. Zwycięzcami w poszczególnych grupach wiekowych zostali: Karolina Gołda, Szymon Janzen, Ada Piestrzyńska i Janek Korczyc.

 

grupa niebieska grupa czerwona grupa pomarańczowa

1. Karolina Gołda
2. Antek Gadzaliński
3. Karol Rynkiewicz
4. Antonina Woroszylska

1. Szymon Janzen
2. Bartosz Daniłowski
3. Oliwier Sawicki
4. Zuzia Twarowska

dziewczynki:
1. Ada Piestrzyńska
2. Malwina Rowińska
3. Kamila Popławska
4. Natalia Kowalczyk
chłopcy:
1. Janek Korczyc
2. Oliwier Statkiewicz
3. Patryk Stankiewicz
4. Tomek Berkieta

 

 

Komplet wyników turniejowych:

Legia Winter Cup III - 13.01.2013 - kategoria niebieska

Legia Winter Cup III - 13.01.2013 - kategoria czerwona

Legia Winter Cup III - 13.01.2013 - kategoria pomarańczowa (chłopcy)

Legia Winter Cup III - 13.01.2013 - kategoria pomarańczowa (dziewczynki)

 

 

 

Tenis10

 

Tenis10

 

 

 

Komunikat turniejowy - do pobrania dokument PDF

 

Lista zgłoszeń do turnieju Legia Winter Cup III - do pobrania dokument PDF

 

niebieska czerwona

Jakub Wieteska
Karol Rynkiewicz
Antonina Woroszylska
Antek Pacan
Janek Lenarczyk
Antek Gadzaliński
Karolina Gołda
Adam Przybył

Oliwier Sawicki
Zuzia Twarowska
Antek Gadzaliński
Jan Lenarczyk
Halszka Frydrychowicz
Szymon Janzen
Igor Psut
Karol Rynkiewicz
Bartosz Tomaszewski
Bartosz Daniłowski
Jaś Rogoyski
Leon Wąsowicz
Jaś Paszkiewicz

 

pomarańczowa - dziewczynki pomarańczowa - chłopcy

Malwina Rowińska
Iga Susek
Ania Bąkowska
Ada Piestrzyńska
Kinga Złocka
Nikola Pytel
Alicja Kabulska
Zuzia Witkowska
Natalia Kowalczyk
Zuzia Twarowska
Julia Skarżyńska
Kamila Popławska

Filip Lisiecki
Jakub Bem
Janek Korczyc
Jaś Rogoyski
Mikołaj Saczuk
Tomek Berkieta
Szymon Janzen
Kajtek Pacan
Adam Studencki
Damian Aubossu
Fabian Regucki
Igor Kapuściński
Oliwier Statkiewicz
Bartosz Daniłowski
Theo Sire
Patryk Stankiewicz
Ignacy Ciołek
Seweryn Mauberg

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top