W hali klubowej GKS Górnik Łęczna rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 2 w kategorii wiekowej do lat 12. W turnieju chłopców prym wiedli zawodnicy Legii Warszawa - Piotr Pawlak i Mikołaj Lorens. Legioniści rozstawieni w dwóch częściach drabinki turniejowej, spotkali się dopiero w ścisłym w finale, po drodze pewnie pokonując swoich przeciwników. Piotrek nie stracił w turnieju ani jednego seta, pokonał Mikołaja i stanął na najwyższym stopniu podium.

 

W grze podwójnej zwycięstwo turniejowe odniosła para deblowa Mikołaj Lorens (KT Legia Warszawa) / Gabriel Biliński (PAT Rzeszów).

 

Wyniki Piotra Pawlaka w turnieju singlowym:

  • I runda: Piotr Pawlak - bye
  • II runda: Piotr Pawlak - Adam Berliński (Smecz Puławy) 6:1 6:1
  • ćwierćfinał: Piotr Pawlak - Gabriel Biliński (PAT Rzeszów) 6:4 6:4
  • półfinał: Piotr Pawlak - Aleksander Borzych (NST świętokrz.) 6:2 6:2
  • finał: Piotr Pawlak - Mikołaj Lorens (KT Legia Warszawa) 6:3 6:0

 

Wyniki Mikołaja Lorensa w turnieju singlowym:

  • I runda: Mikołaj Lorens - bye
  • II runda: Mikołaj Lorens - Tomasz Frankowski (WKT Deski Warszawa) 6:3 7:5
  • ćwierćfinał: Mikołaj Lorens - Szymon Kilelan (PKT Pabianice) 6:4 6:2
  • półfinał: Mikołaj Lorens - Patryk Frończuk (Gem B. Podlaska) 6:4 6:1
  • finał: Mikołaj Lorens - Piotr Pawlak (KT Legia Warszawa) 3:6 0:6

 

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top