W sobotę, 13 kwietnia na kortach Legii przy ul. Myśliwieckiej odbyło się podsumowanie 2012 roku i zakończenie sezonu zimowego 2012/2013. W klubowej restauracji Cafe Legia mieliśmy zaszczyt gościc najlepszych zawodników z województwa mazowieckiego, którzy przyjechali do Warszawy na zaproszenie Warszawsko-Mazowieckiego Związku Tenisowego. Była to dla nas uroczystość szczególna, ponieważ wśród wyróżnionych byli również reprezentanci Legii Warszawa. Jesteśmy dumni z wyników legionistów.

Spośród najlepszych zawodników poniżej 10 roku życia, najwięcej nagród zdobyły nasze zawodniczki. Pamiątkowe dyplomy powędrowały do Ady Piestrzyńskiej, Malwiny Rowińskiej, Zuzi Witkowskiej i Zuzi Twarowskiej. Tenisistki Legii Warszawa odnosiły zwycięstwa w wielu rozegranych turniejach Tenis 10. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Ada Piestrzyńska, która zwyciężała w każdym turnieju, w którym brała udział.

W kategorii wiekowej do lat 12, II miejsce w klasyfikacji skrzatek województwa mazowieckiego zdobyła Marta Jaśkiewicz, IV miejsce - Kinga Psut. Wśród chłopców, w tej samej kategorii wiekowej, II miejsce zajął Filip Kolasiński oraz V miejsce Daniel Michalski.

Ania Hertel zajęła I miejsce na generalnej liście klasyfikacyjnej najlepszych młodziczek. Wśród chłopców poniżej 14 roku życia, również najwięcej nagród zdobyli zawodnicy Legii Warszawa. Zajęli najwyższe miejsca w generalnej klasyfikacji młodzików w województwie mazowieckim w roku 2012. I miejsce zajął Kacper Żuk, II miejsce - Konrad Fryze, III miejsce - Michał Sikorski, IV miejsce - Andrzej Franko. Specjalne wyróżnienie należy się Kacprowi Żukowi, który odnosi sukcesy już na arenie międzynarodowej.

W kategorii juniorek IV miejsce zajęła Paulina Rustecka.

Wszyscy wyróżnieni zawodnicy i zawodniczki otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz srebrną biżuterię w kształcie rakiety tenisowej.