W maju reprezentanci KT Legia Warszawa uczestniczyli w wielu polskich i europejskich turniejach tenisowych. Poniżej prezentujemy osiągnięcia naszych zawodników w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i europejskim.
Na najwyższym stopniu podium stanęli: Mikołaj Lorens (x3), Aleksander Pawlicki (x2), Daniel Michalski (x4), Filip Kolasiński, Ksawery Pociej, Alicja Sierzputowska i Wojciech Lutkowski.

 

 

Turnieje Tennis Europe Junior Tour (tylko turnieje rozgrywane w Polsce)

 

Tennis Europe Opalenica Cup U14 - Opalenica, 6-11.05.2013
III miejsce singiel - Michał Sikorski
II miejsce debel - Michał Sikorski
II miejsce debel - Andrzej Franko
III miejsce debel- Aleksander Pawlicki

 

Tennis Europe Lodz Cup U14 - Łódź, 13-18.05.2013
I miejsce singiel - Daniel Michalski
II miejsce singiel - Michał Sikorski
ćwierćfinał singiel- Aleksander Pawlicki
ćwierćfinał debla- Aleksander Pawlicki
II miejsce singiel - Marcelina Podlińska
III miejsce debel - Marcelina Podlińska

 

Tennis Europe Radom Cup U16 - Radom, 13-18.05.2013
III miejsce singiel - Alicja Sierzputowska
III miejsce debel - Mateusz Lipiński

 

Tennis Europe Zabrze Cup U16 - Zabrze, 26.05-01.06.2013
I miejsce debel - Alicja Sierzputowska

 

 

Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne

 

Skrzaty (do lat 12)

 

OTK SuperSeria Memoriał Marty Hudy - Częstochowa, 2.05.2013
II miejsce singiel - Mikołaj Lorens
III miejsce debel - Mikołaj Lorens

 

OTK Seria 2 - Muszyna, 4-7.05.2013
I miejsce singiel - Mikołaj Lorens
I miejsce debel - Mikołaj Lorens

 

OTK SuperSeria Memoriał Tadeusza Rozwensa - Pabianice, 25-28.05.2013
ćwierćfinał singiel- Mikołaj Lorens
I miejsce debel - Mikołaj Lorens

 

Młodzicy (do lat 14)

 

OTK SuperSeria - Łęczyca, 2-5.05.2013
II miejsce singiel - Michał Sikorski
ćwierćfinał singiel- Aleksander Pawlicki
II miejsce debel - Michał Sikorski
II miejsce debel - Andrzej Franko
ćwierćfinał singiel- Kinga Psut
III miejsce debel - Julia Ciura

 

OTK Seria 2 - Stalowa Wola, 8-11.05.2013
ćwierćfinał singiel- Filip Kolasiński
II miejsce debel - Filip Kolasiński

 

OTK Seria 1 - Elbląg, 18-21.05.2013
ćwierćfinał singiel- Filip Kolasiński
I miejsce debel - Filip Kolasiński
III miejsce singiel - Julia Ciura
III miejsce debel - Julia Ciura
III miejsce debel - Kinga Psut

 

OTK SuperSeria o Puchar Gór Świętokrzyskich - Kielce, 18-21.05.2013
III miejsce singiel - Aleksander Pawlicki
II miejsce debel - Aleksander Pawlicki

 

OTK Seria 1 Puchar Śląska - Chorzów, 25-27.05.2013
I miejsce singiel - Aleksander Pawlicki
I miejsce debel - Aleksander Pawlicki

 

OTK Super Seria - XXXV Turniej Chemików - Puławy, 29-31.05.2013
I miejsce singiel - Daniel Michalski
I miejsce debel - Daniel Michalski

 

Kadeci (do lat 16)

 

OTK SuperSeria Memoriał Anny Dolińskiej - Warszawa, 12-15.05.2013
II miejsce singiel - Anna Hertel
III miejsce singiel - Alicja Sierzputowska
III miejsce singiel - Mateusz Lipiński

 

OTK Seria 1 - Zamość, 23-26.05.2013
I miejsce debel - Ksawery Pociej

 

Kobiety

 

OTK CTS Open kobiet w grupach - Sobota, 3-5.05.2013
IV miejsce singiel - Paulina Rustecka

 

OTK kobiet w grupach - Zabrze, 9-12.05.2013
V miejsce singiel - Paulina Rustecka

 

Mężczyźni

 

OTK mężczyzn w grupach - Bytom, 28.04.2013
I miejsce singiel - Wojciech Lutkowski

 

 

Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne

 

WTK-5 Skrzaty - Warszawa, 11-13.05.2013
III miejsce singiel - Julia Futerhendler
II miejsce debel - Julia Futerhendler

 

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Skrzaty - Warszawa, 18-20.05.2013
ćwierćfinał singiel - Julia Futerhendler

 

WTK-5 Młodzicy - Warszawa, 18-20.05.2013
III miejsce singiel - Zuzanna Sokalska
II miejsce debel - Wiktor Kopczyński

 

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Młodzicy - Warszawa, 25-27.05.2013
ćwierćfinał singiel - Zuzanna Sokalska
II miejsce debel - Zuzanna Sokalska

 

WTK-5 Kadeci - Warszawa, 25-27.05.2013
I miejsce singiel - Daniel Michalski
III miejsce singiel - Jan Sochoń

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top