W niedzielę 2 czerwca na kortach tenisowych Tuan Club w Piasecznie odbył się turniej z cyklu BMW Bawaria Motors. Mecze rozgrywane były w 4 kategoriach wiekowych programu TENIS 10: poziom niebieski – rocznik 2006 i młodsi, poziom czerwony – 2005, poziom pomarańczowy – 2004, poziom zielony – 2003. Mimo długiego weekendu na kortach w Piasecznie nie zabrakło dzieci chętnych do wspólnej gry, zabawy i sportowej rywalizacji. O godzinie 9.00 ruszyła zapisy wszystkich chętnych zawodników, a o 10.00 rozpoczęły się pierwsze mecze. Atmosfera na kortach była znakomita. W turnieju BMW Bawara Motors nie zabrakło oczywiście legionistów.

W kategorii zielonej sukcesy odniosły nasze zawodniczki. I miejsce oraz wygraną w całym turnieju zdobyła Ada Piestrzyńska. IV miejsce wywalczyła Zuzia Ziąbska, VI miejsce zajęła Malwina Rowińska.

Nasz reprezentant Wiktor Lewandowski zajął III miejsce w najmłodszej kategorii niebieskiej. Legionista równocześnie startował w kategorii czerwonej, w której zajął V miejsce. Jest to jego kolejny udany start w rozgrywkach TENIS 10. Przypomnijmy, że nasz zawodnik uczestniczył w turnieju Summer Break Cup, który rozegrano 19 maja na kortach KT Break w Marysinie. Wiktor wywalczył w tym turnieju III miejsce w kategorii niebieskiej.

W turnieju Summer Break Cup w Marysinie dobrze zaprezentowali się również inni legioniści: