strona archiwalna

W niedzielę 2 czerwca na kortach tenisowych Tuan Club w Piasecznie odbył się turniej z cyklu BMW Bawaria Motors. Mecze rozgrywane były w 4 kategoriach wiekowych programu TENIS 10: poziom niebieski – rocznik 2006 i młodsi, poziom czerwony – 2005, poziom pomarańczowy – 2004, poziom zielony – 2003. Mimo długiego weekendu na kortach w Piasecznie nie zabrakło dzieci chętnych do wspólnej gry, zabawy i sportowej rywalizacji. O godzinie 9.00 ruszyła zapisy wszystkich chętnych zawodników, a o 10.00 rozpoczęły się pierwsze mecze. Atmosfera na kortach była znakomita. W turnieju BMW Bawara Motors nie zabrakło oczywiście legionistów.

 

W kategorii zielonej sukcesy odniosły nasze zawodniczki. I miejsce oraz wygraną w całym turnieju zdobyła Ada Piestrzyńska. IV miejsce wywalczyła Zuzia Ziąbska, VI miejsce zajęła Malwina Rowińska.

 

Nasz reprezentant Wiktor Lewandowski zajął III miejsce w najmłodszej kategorii niebieskiej. Legionista równocześnie startował w kategorii czerwonej, w której zajął V miejsce. Jest to jego kolejny udany start w rozgrywkach TENIS 10. Przypomnijmy, że nasz zawodnik uczestniczył w turnieju Summer Break Cup, który rozegrano 19 maja na kortach KT Break w Marysinie. Wiktor wywalczył w tym turnieju III miejsce w kategorii niebieskiej.

 

W turnieju Summer Break Cup w Marysinie dobrze zaprezentowali się również inni legioniści:
Adam Przybył - III miejsce w grupie czerwonej,
Filip Walecki - IV miejsce w grupie czerwonej,
Ala Koczocik - VI miejsce w grupie niebieskiej.

 

Gratulacje dla wszystkich reprezentantów Klubu Tenisowego Legia Warszawa.

 

Tenis 10 - Marysin

 

Tenis 10 - Marysin

 

Tenis 10 - Marysin

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top