15 i 16 czerwca na kortach Legii przy ul. Myśliwieckiej odbył się już ostatni turniej z cyklu Legia Summer Cup. Pogoda dopisywała w 100%. Przez cały czas trwania turnieju naszym rozgrywkom towarzyszyła wysoka temperatura i piękne słońce. W turnieju wzięło udział ponad 90 zawodników z różnych klubów tenisowych. Mecze rozgrywane były w pięciu kategoriach wiekowych - niebieskiej, czerwonej, pomarańczowej, zielonej i skrzatów (do lat 12). Wszystkim uczestnikom naszego turnieju dziękujemy za sportową rywalizację.

 

 

 

Komplet wyników turniejowych:

Legia Summer Cup III - 16.06.2013 - kategoria pomarańczowa, czerwona, niebieska

Legia Summer Cup III - 16.06.2013 - kategoria zielona

WTK-5 - 16.06.2013 - skrzaty U12

WTK-5 - 16.06.2013 - skrzatki U12

 

 

 

Zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych:

 

TENIS10 - Poziom niebieski (rocznik 2006 i młodsi):
I miejsce - Irena Pietrzak
II miejsce - Jaś Kulczyński
III miejsce - Maciek Brzozowski
IV miejsce - Wiktor Lewandowski

 

TENIS10 - Poziom czerwony (rocznik 2005):
I miejsce - Staś Kulczyński
II miejsce - Mikołaj Cudny
III miejsce - Oliwier Sawicki
IV miejsce - Adaś Przybył

 

TENIS10 - Poziom pomarańczowy – chłopcy (rocznik 2004):
I miejsce - Max Nauman
II miejsce - Fabian Regucki
III miejsce - Tomek Berkieta
IV miejsce - Jaś Rogoyski

 

TENIS10 - Poziom pomarańczowy – dziewczynki (rocznik 2004):
I miejsce - Natalia Kowalczyk
II miejsce - Julia Skarżyńska
III miejsce - Halszka Frydrychowicz
IV miejsce - Zuzia Witkowska

 

TENIS10 - Poziom zielony – chłopcy (rocznik 2003):
I miejsce - Oskar Grzegorzewski
II miejsce - Janek Korczyc
III miejsce - Łukasz Pyka
IV miejsce - Janek Piotrowski

 

TENIS10 - Poziom zielony – dziewczynki (rocznik 2003):
I miejsce - Malwina Rowińska
II miejsce - Ania Bąkowska
III miejsce - Weronika Filczak
IV miejsce - Lubelska

 

WTK-5 - Skrzatki U12 (rocznik 2002–2001) – gra pojedyncza:
I miejsce - Zofia Kościelska
II miejsce - Ada Piestrzyńska
III miejsce - Maja Okruszko, Laura Koralnik

 

WTK-5 - Skrzatki U12 (rocznik 2002–2001) – gra podwójna:
I miejsce - Aleksandra Jeleń i Julia Futerhendler
II miejsce - Zofia Rutkowska i Maja Okruszko

 

WTK-5 - Skrzaty U12 (rocznik 2002–2001) – gra pojedyncza:
I miejsce - Piotr Strzałkowski
II miejsce - Leon Marcinkjan
III miejsce - Maksymilian Okoński, Jan Magielski

 

WTK-5 - Skrzaty U12 (rocznik 2002–2001) – gra podwójna:
I miejsce - Kuba Grabczan i Jan Magielski
II miejsce - Leon Marcinkjan, Wiktor Orzołek

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top