Poniżej prezentujemy osiągnięcia zawodników KT Legia Warszawa w turniejach wojewódzkich, ogólnopolskich i europejskich rozegranych w czerwcu. Nasi reprezentanci aż 17 razy stanęli na najwyższym stopniu podium: Mikołaj Lorens (x3), Maksymilian Pawlicki (x2), Aleksander Pawlicki (x3), Daniel Michalski, Julia Ciura, Filip Kolasiński, Michał Sikorski, Ksawery Pociej, Andrzej Franko, Kinga Psut (x2), Julia Futerhendler.

 

 

Turnieje Tennis Europe Junior Tour (tylko turnieje rozgrywane w Polsce)

 

Tennis Europe Szczecin Cup U14 - Szczecin, 3-8.06.2013
III miejsce (singiel) - Anna Hertel
ćwierćfinał (singiel) - Marcelina Podlińska
ćwierćfinał (singiel) - Michał Sikorski
ćwierćfinał (singiel) - Daniel Michalski
III miejsce (debel) - Marcelina Podlińska
III miejsce (debel) - Daniel Michalski
ćwierćfinał (debel) - Michał Sikorski

 

 

Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne

 

Skrzaty (do lat 12)

 

OTK Super Seria o Puchar Gór Świętokrzyskich - Kielce, 1-4.06.2013
I miejsce singiel - Mikołaj Lorens
II miejsce debel - Mikołaj Lorens

 

OTK Seria 2 - Poznań, 8-11.06.2013
I miejsce singiel - Maksymilian Pawlicki
I miejsce debel - Maksymilian Pawlicki

 

OTK Super Seria - Łęczna, 22-24.06.2013
I miejsce singiel - Mikołaj Lorens
I miejsce debel - Mikołaj Lorens

 

Młodzicy (do lat 14)

 

OTK Seria 1 - Szczecin, 30.05-02.06.2013
I miejsce singiel - Aleksander Pawlicki
ćwierćfinał singiel - Filip Kolasiński
I miejsce debel - Aleksander Pawlicki
III miejsce debel - Filip Kolasiński

 

OTK Seria 1 o Puchar Burmistrza - Iława, 7-10.06.2013
I miejsce singiel - Daniel Michalski
II miejsce debel - Daniel Michalski
II miejsce singiel - Julia Ciura

 

OTK Seria 1 Memoriał Ernesta Wittmanna - Kraków 8-10.06.2013
III miejsce singiel - Filip Kolasiński

 

OTK Seria 1 Memoriał Wiesława Gąsiorka - Poznań, 14-18.06.2013
I miejsce singiel - Aleksander Pawlicki
II miejsce debel - Aleksander Pawlicki
ćwierćfinał singiel - Julia Ciura
I miejsce debel - Julia Ciura

 

OTK Seria 2 - Zawada/Opole, 15-18.06.2013
ćwierćfinał singiel - Filip Kolasiński
I miejsce debel - Filip Kolasiński

 

OTK Seria 2 - Żywiec, 21-24.06.2013
ćwierćfinał singiel - Filip Kolasiński

 

Kadeci (do lat 16)

 

OTK Seria 1 - Stalowa Wola, 1-4.06.2013
III miejsce singiel - Ksawery Pociej
III miejsce debel - Ksawery Pociej


OTK Super Seria o Memoriał Korneluków - Sopot 15-18.06.2013
ćwierćfinał singiel - Alicja Sierzputowska
III miejsce debel - Alicja Sierzputowska


OTK Seria 1 - Łęczna, 15-18.06.2013
III miejsce singiel - Michał Sikorski
I miejsce debel - Michał Sikorski

 

OTK Seria 1 o Puchar Burmistrza - Elbląg, 22-24.06.2013
II miejsce singiel - Alicja Sierzputowska
III miejsce singiel - Ksawery Pociej
I miejsce debel - Ksawery Pociej
I miejsce debel - Andrzej Franko
II miejsce debel - Julia Ciura

 

 

Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne

 

WTK-5 Skrzaty - Warszawa, 08-10.06.2013
III miejsce singiel - Julia Futerhendler
ćwierćfinał singiel - Ada Piestrzyńska
ćwierćfinał singiel - Anna Liza Kus
ćwierćfinał singiel - Long Kacper Vu
II miejsce debel - Julia Futerhendler
III miejsce debel - Anna Liza Kus

 

WTK-5 Skrzaty - Warszawa, 15-17.06.2013
II miejsce singiel - Ada Piestrzyńska
I miejsce debel - Julia Futerhendler
II miejsce debel - Wiktor Orzołek

 

WTK-5 Młodzicy - Warszawa, 08-10.06.2013
I miejsce singiel - Kinga Psut
II miejsce singiel - Zuzanna Sokalska
I miejsce debel - Kinga Psut
II miejsce debel - Zuzanna Sokalska

 

WTK-5 Młodzicy - Warszawa, 15-17.06.2013
III miejsce singiel - Zuzanna Sokalska

 

WTK-5 Kadeci - Radom, 22-23.06.2013
ćwierćfinał singiel - Mateusz Lipiński

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top