Wojciech LutkowskiW dniach 8-12 lipca na kortach AZS Poznań rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn do lat 21. Mistrzem Polski 2013 został zawodnik Legi Warszawa, Wojciech Lutkowski. W finale gry pojedynczej legionista pokonał Mikołaja Jędruszczaka (KS Start-Wisła Toruń) wynikiem 6:3 5:7 6:2. Nagrodą dla zwycięzcy turnieju singlowego jest dzika karta do challengera ATP Poznań Open. W grze podwójnej zwyciężyła para Lutkowski/Kocyła.
Wojtkowi gratulujemy kolejnego mistrzowskiego tytułu.

W Narodowych Mistrzostwach Polski Mężczyzn, które odbyły się we Wrocławiu w dniach 22-29.06.2013, Wojciech Lutkowski dotarł do półfinału.

Wojciech Lutkowski

Wyniki Wojciecha Lutkowskiego w turnieju singlowym młodzieżowych mistrzostw Polski:

• I runda: BYE
  • II runda: Wojciech Lutkowski - Roy Brandys (NST Mazowieckie) 6:2 6:2
  • III runda: Wojciech Lutkowski - Bogdan Dzudzewicz (AZS Poznań) 6:2 6:2
  • ćwierćfinał: Wojciech Lutkowski - Patryk Janik (KS Górnik Bytom) 6:3 6:3
  • półfinał: Wojciech Lutkowski - Jan Zieliński (KS Warszawianka Warszawa) 6:3 7:5
  • finał: Wojciech Lutkowski - Mikołaj Jędruszczak (KS Start-Wisła Toruń) 6:3 5:7 6:2

Wyniki Wojciecha Lutkowskiego w turnieju deblowym młodzieżowych mistrzostw Polski:

• I runda: Lutkowski/Kocyła - Kaleta/Zielonka 6:0 6:2
  • ćwierćfinał: Lutkowski/Kocyła - Mularczyk/Orliński 6:3 6:3
  • półfinał: Lutkowski/Kocyła - Barański/Donczyk 6:4 6:2
  • finał: Lutkowski/Kocyła - Filipek/Janik 7:6(5) 6:1