W dniach 23-24 listopada na kortach tenisowych RKT Return Radom zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w kategorii wiekowej do lat 12. W fazie półfinałowej zameldowały się trzy zawodniczki naszego klubu.

 

W pierwszym półfinale rozstawiona z numerem 1 Julia Futerhendler(L) pokonała Anię Kus(L) 6:1 6:0. W drugim półfinale turniejowa dwójka Ada Piestrzyńska(L) przegrała z Magdą Wawrowską (WTS Deski) 1:6 4:6. W finale po zaciętym trzysetowym boju wygrała Julia 4:6 6:4 10:3. W grze podwójnej triumfowała Ania Kus(L), która w parze z Magdą Wawrowską wygrała finał 6:1 7:5 z deblem Płocica/Koralnik.

 

 

Na uwagę zasługuje forma Julii, która po kilkudniowej chorobie pojechała do Radomia i udowodniła, że jest najlepsza na Mazowszu. Ściskaliśmy również do końca kciuki za Adę Piestrzyńską. Nasza najmłodsza skrzatka (rocznik 2004) przebojem wdarła się do starszej kategorii wiekowej i walczy tam z najlepszymi. Ada, to bez wątpienia jedna z nadziei naszego klubu na najbliższe lata.

 

 

 

 

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top