Z każdego turnieju najmłodsi reprezentanci naszego klubu przywożą kolejne trofea. W sobotę 14 grudnia 2013 roku w klubie RKT Return w Radomiu, odbył się turniej tenisowy Tenis 10. Mecze rozgrywane były w kategorii zielonej, czyli dla dzieci z rocznika 2004. W tym turnieju wzięła udział jedna reprezentantka Legii – Malwina Rowińska. Nasza zawodniczka spisała się znakomicie, wygrywając cały turniej!

 

W finale Malwinka pokonała zawodniczkę UKS Tęcza Kielce – Paulinę Bator, zajmując I miejsce i zdobywając złoto! Warto wspomnieć, że to już kolejne zwycięstwo Malwiny w turniejach Tenis 10. Należy również dodać, że choć Malwina rocznikowo mogłaby brać udział w turniejach grupy pomarańczowej (rocznik 2005), to rywalizuje już tylko ze starszymi od siebie zawodniczkami w kategorii zielonej. W tym sezonie na swoim koncie ma już zwycięstwa m.in. w Olsztynie (wrzesień 2013) oraz na Legii (listopad 2013).

 

 

W niedzielę odbył się również turniej Tenis10 na kortach KT Break w Warszawie. Oczywiście i tu nie mogło zabraknąć reprezentanta Legii. Do półfinału doszła Weronika Woźny, zajmując III miejsce w kategorii zielonej.

 

 

Malwina Rowińska Tenis 10

na zdjęciu: zwyciężczynie turnieju Tenis10 w Radomiu

 

Malwina Rowińska Tenis 10

na zdjęciu: puchar zdobyty przez Malwinę Rowińską

 

 

Talentiada

Klub Roku Legia

.

.

.

Instagram WSG Academy

Facebook WSG Academy

Twitter Akademia Tenisowa by WSG

YouTube WSG Academy

LinkedIn

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top